Strona główna Dzieje się Życie szkolne Dzień Dziecka w OCH!, czyli konkurs, w którym każdy wygrywa

Dzień Dziecka w OCH!, czyli konkurs, w którym każdy wygrywa

0

„Moja Mama lubi biżuterię OCH”. Na czym polega zabawa organizowana z okazji Dnia Dziecka w Salonie Jubilerskim OCH!?

– We wtorek, 1 czerwca czekamy w naszym salonie przy ul. Pułaskiego 5, na prace plastyczne dzieci, wykonane dowolną techniką, właśnie na powyższy temat – mówi Natalia Świstak, specjalistka do spraw obsługi Małych Klientów. – Co ważne, dzieci swoje prace przekazują osobiście, oczywiście będąc pod opieką osoby dorosłej. Dlaczego to takie ważne? Bo każde dziecko, które tego dnia przyniesie nam swoją laurkę, otrzyma w nagrodę srebrną biżuterię z kolekcji dziecięcej OCH! Kids, do wartości 35 zł. – wyjaśnia Pani Natalia.

Mali artyści w ramach konkursu otrzymają nagrodę rzeczową (biżuteria dziecięca) lub bon jubilerski o wartości 35 zł, do wykorzystania np. przez mamę.

– Tu decyzja należy do dzieci. To one tego dnia są naszymi najważniejszymi klientami – mówi Natalia Świstak. – Zapraszam do naszej zabawy. Mam nadzieję, że pierwszego czerwca nasz salon wypełni się uśmiechami małych pabianiczan.

Prace plastyczne można składać w Salonie Jubilerskim OCH! w Dzień Dziecka (wtorek, 1 czerwca), w godzinach pracy salonu: od godz. 9.30 do 18.00.

Regulamin konkursu dostępny w linku.

REKLAMA