Strona główna Aktualności Polityka Działacze PiS apelują: nie dajcie się nabrać rudym lisom

Działacze PiS apelują: nie dajcie się nabrać rudym lisom

47

Działacze Prawa i Sprawiedliwości z posłem Markiem Matuszewskim i Krzysztofem Ciebiadą na czele wystosowali apel do swoich oponentów z Platformy Obywatelskiej. 

– Zebraliśmy się, aby powiedzieć Platformo nie kłam. My mamy program osłonowy dla Polaków i go realizujemy. W tej chwili jest sytuacja niezawiniona przez rząd Prawa i Sprawiedliwości, bo wojna na wschodzie spowodowała wzrost cen energii elektrycznej, paliwa czy gazu. Rząd PiS wprowadza dopłaty, obniża VAT, akcyzę i doprowadza do tego, aby każda polska rodzina mogła żyć w sposób godny, a Platforma Obywatelska tylko obiecuje. My mamy prawdziwy program – mówił poseł Matuszewski. – Apelujemy do PO, weźcie się za robotę i nie przeszkadzajcie. Mamy też apel do Polaków, nie dajcie się nabrać tym rudym lisom, którzy próbują mamić i opowiadać bajki. Oni nie mają żadnego programu.

Po konferencji prasowej Krzysztof Ciebiada zostawił na drzwiach biura polskiego Dariusza Jońskiego specjalnie wydrukowaną planszę z działaniami jakie prowadzi PiS. Przeczytamy na niej m.in. o dopłatach węglowych, o dodatku elektrycznym, zamrożeniu cen gazu czy obniżeniu podatku VAT.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
47 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Nie mam żadnej partii jako swojej wybranej ale skoro pada pytanie do Platformy o to co może nam Polakom do zaproponowania to chętnie zacytuję pana Ciebiade co On ma do zaproponowania nam Polakom , Pabianiczanin . Tylko proszę bez frazesów proponowanych przez prezesa

No nie pamiętasz .
Ciebia to jest specjalista od wód termalnych.
Cały czas pewnie myśli jak się za to zabrać

Gdzie węgiel po 1000zł tona który obiecywała Pani minister Moskwa?

Na składach.Nie szukaj u rzeżnika.

Już taka demokracja, jakoś wyborcy platformy przeszli na emeryturę i biorą dodatkowe trzynastki. Zamiast pracować do 67 roku życia

Tak się składa że wyborcy PO pracują do 67 roku bo za każdy przepracowany rok ponad ustawowy wiek emerytalny dochodzi do emerytury 1000 zł. Warto? Warto.

A ten dodatkowy 1000zł wypłaca im PIS.Mnie PEŁO zajumało kasę z OFE,a miałem odpoczywać gdzieś pod palmami.

Czy ty czytasz co piszesz? Uważasz , że tylko wyborcy PO idą wcześniej na emeryturę? Idą te osoby które mają w tym momencie możliwość. To nie zależy od preferencji politycznej, tylko od sytuacji prawnej. Przestań ćpać i nie komentuj pod wpływem. Pozdrawiam i życzę zdrowia

Jakoś mnie nie dziwią ,,,wypowiedzi,,, osób związanych z pis. Wystarczy posłuchać ichnich mądrości i masz chęć zwymiotować (ziemniaki w lesie dla zwierząt, nie kupujcie węgla teraz – bo będzie tańszy później etc.) 13 , 14 , 15 emerytura – dlaczego zbóje zabierają podatek od pieniędzy ,które już raz zostały opodatkowane??? Rozumiem,że łatwo się 70% emerytów żyje z wypłatą po 1200 zł. Rząd ,,,daje,,, te plusy ??? – zmierza prostą drogą do zagłodzenia i wyeliminowania do grobów …….
Popatrzymy ilu Polaków zamarznie ,gdyż nie mają kasy na węgiel po 4000. Straszne to

Obniżają podatek VAT ?? Padnę.

„Rząd PiS wprowadza dopłaty, obniża VAT, akcyzę i doprowadza do tego, aby każda polska rodzina mogła żyć w sposób godny”

Zapomniał dodać, że przy okazji niszczy przedsiębiorców, młodych, goli kierowców i pracujących aby ta biedna „polska rodzina” (upośledzony elektorat i chorda emerytów) mogła w końcu godnie żyć. Szkoda, że na koszt całej reszty. Splunąć w ryj to za mało.

Poprzedzając to pięścią w pysk

To wyżyj się na swoich rodzicach i dziadkach,pluj im w twarz i lej ich pięścią w pysk,przecież to ,,horda emerytów i upośledzony elektorat,,Nie masz pojęcia o czym piszesz,a na koniec i tak zostaniesz starszym upośledzonym elektoratem.Komentarz który napisałaś wyżej(o podatkach)to stek bzdur polityczny bełkot.

do widzenia lizodupcu Witoldzie

Komentarz który napisałaś wyżej(o podatkach)to stek bzdur polityczny bełkot.

To wyjaśnij może te bzdury i bełkot. Za dużo tvp upośledzony elektoracie.

Tak na szybko:kwota wolna od podatku zwiększona,do 26 roku nie płacą podatku,procentowo podatek zmniejszony.Dalej nie będę pisał bo jesteś zbyt tępy by coś zrozumieć.Zdrowia życzę nie tylko tego fizycznego.

Zus w góre, zdrowotne absurdalne, podatek od nieruchomości w góre, paliwo za cene z dupy. Dalej nie będę pisał bo jesteś zbyt tępy by coś zrozumieć.

trollu pisowski,ile ci placa za te bzdury co ty wypisujesz,sam w to wierzysz?

A co to Jońskiego nie było😉

Ciebiada szwacz autorytet na państwowym stołku , już się ćwiczą jak będą stać w przyszłym roku po zasiłek z Mopsu a gdzie Pabianickie pisiory Katecheta ?

Niech Ciebiada powie co on dał od siebie a ile dostaje z Państwa co miesiąc pensji, niech powie wyborcom pisu jakie on ma rady aby żyć normalnie w tym kraju za pensję minimalną, a na koniec jaką ma pensje i jakie kompetencje do swojego stanowiska, niech powie czemu pis smieje się w twarz nauczycielom, lekarzom, policjantom a ile dostają członkowie PIS z Pabianic na miesiąc taki Łuczak, Ciebiada, Stanek, Flajszer, Błoch, Grącki

***** ***

Brawo Tomasz. 8*

Kłamcy pisowscy stoją już dobrze. Teraz tylko pociągnąć i pozamiatane. Szczyt głupoty i hipokryzji. Boże widzisz to i nie grzmisz. 8*

Matuszewski., ciebiada i inni _jak to powiedział Kaczyński ostatni sort ludzi. Po raz pierwszy się z nim zgadzam. 8*

Dzień dobry Państwu. Jeśli tych sześciu oszołomów nazywają PO rudymi lisami to jak można ich nazwać. Proszę o propozycje.

Twierdząc , że emeryci to darmozjady którzy żerują na innch młodych zdolnych należy pamiętać ,że to tak jakby kopać e tyłek i opluwać swoich rodziców czy dziadków. Bo wg takiej oceny to też darmozjady. Pamiętajmy o tym.

Emeryci dostają kasę z kapitału ,na który pracowali CAŁE ŻYCIE !!! Trudno to zrozumieć ???

A pięćsetplusy z jakiego? Z tego, na który mieli pracować, ale im się nie chce, bo dostają?

Bzdura. Ich kapitał nie istnieje.

Rząd PIS póki co bawi się w Janosika – zabiera tym, którzy ciężko pracują, żeby dać tym, którym uczyć i pracować się nie chciało.

To akcja ogólnopolska. Drukują im te plakaty i rozkazują co mają mówić, jak myśleć. A pajacyki wykonują polecenia. Ale portki już się trzęsą…

„Rząd PiS wprowadza dopłaty, obniża VAT, akcyzę i doprowadza do tego, aby każda polska rodzina mogła żyć w sposób godny”

Skoro jest tak dobrze, to czemu jest tak źle?

No i mamy komunę plus – wszędzie reglamentacja – godność za 1200

Bo jak podaje stacja,,cała prawda całą dobę,,Im gorzej tym lepiej.Mniej tvn.

Rząd tzw. PiS spieprzył wszystko i teraz ratuje się czym może. 8

Rzad zgotował ludziom klepanie biedy. Niech Pan Ciebiada splaca mi kredyt po 11 podwyżkach stóp procentowych

Kwotę kredytu spłacisz sam – niech spłaca kosmiczne odsetki
. To co robi NBP to czysta lichwa

Last edited 1 miesiąc temu by KlementynQ

Większego prezentu władzom lokalnym nikt nie moglby zrobic. Co się odezwiecie na czele z królem źródeł termalnych to…..

Chłopaki do wzięcia. Żal na nich patrzeć. Siermiężność i prostactwo bije po oczach. 8*

***** ***

Ta inflacja to wina putina i UE ale nie gadającego bzdury glapinskiego i chorego już Kaczyńskiego który szuka wroga wszędzie aby jeszcze może ktoś uwierzył w pis. Szkoda mi tylko tych co przejmą rządy bo dziurę pis w budżecie zostawi największą od czasów Gierka. Może tych 66 pisowskich nowych milionerów wesprze budżet.

Nie przymusowi wojennemu. Politycy nasi słudzy, stwórzcie batalion i pierwszym szeregu na front! Nie wyślecie nas na wojnę PiS Po SLD PSL wszyscy głosowaliście za tym, a sami uciekacie przed przymusowymi ćwiczeniami!!!

Rudym lisom? Takie same z was rude lisy jak po i reszta tych bełkoczących polityków. Od 1 stycznia podnosicie vat na energię, bo niby unia nakazuje i wmawiacie ludziom, że to wina unii. A to zwykłe kłamstwo, bo unia pozwala na minimalny vat 5% i co drogie liski? Wszyscy WON!!

Proszę, Proszę – gdy grunt się pali pod nogami to nagle się okazuję, że mogą wyjść do ludzi i się tego nie wstydzą. Musi być naprawdę źle jeśli takie TŁUSTE koty biorą się do roboty:) Jak będą oddawać władzę to będą palić dokumenty jak komuna w 89 by nie siedzieć. HAAHHHAHAHAHAHAHA fajnie się patrzy jak tonie TYTANIK!!!

Pasożyty i nieroby …

ciebiada ty włazi…..u ,zielonego pojecia o ekonomii nie masz,przestancie nas okradac,tyle wystarczy