Strona główna Aktualności Polityka Dyrektor szefem Nowoczesnej

Dyrektor szefem Nowoczesnej

28
Piotr Adamski

Działacze Nowoczesnej Ryszarda Petru wybrali przewodniczącego pabianickich struktur partyjnych.

Przewodniczącym został Piotr Adamski, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, który dotychczas utożsamiany był Blokiem Samorządowym Razem. Z listy BSR startował w ostatnich wyborach samorządowych do rady miejskiej. W okręgu nr 14 zdobył jedynie 79 głosów (9,47%) zajmując przedostatnie miejsce.

Z tej samej grupy działaczy jest wiceprzewodnicząca koła. To Gabriela Wenne-Błażyńska, członek zarządu w starostwie powiatowym, gdzie rządzi Platforma Obywatelska. Z PO w ostatnich wyborach samorządowych startował skarbnik nowego koła – Gabriel Grzejszczak. Natomiast Michał Piątkowski był w komitecie wyborczym Zbigniewa Dychto.

Pełny skład zarządu:

Piotr Adamski – przewodniczący koła

Gabriela Wenne­- Błażyńska – wiceprzewodnicząca koła

Izabella Walaszczyk- ­Gross – członek zarządu

Michał Piątkowski – ­ członek zarządu

Justyna Błażejewicz – ­ sekretarz

Gabriel Grzejszczak – skarbnik.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
28 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Oj joj joj oj ……… dawno się tak nie uśmiałem. Wafel, oszczędź wstydu ……….

No to naprawdę nowa jakość demokracji 🙂 jest czego bronić

Doskonały wybór, któż inny jak nie Pan dyrektor pasuje na frontmana Nowoczesnej.

A mnie się zdaje, że BSR ma chytry plan! UWAGA!!!! Wiedzą, że BSR za 2 lata nie istnieje (nawet w koalicji z KC PO) więc, wymyśliły chłopaki, że założą sobie dla niepoznaki Nowoczesną. Część naiwniaków wstąpi, część się przeflancuje z BSR i KC PO i… tym sposobem po wyborach liczą, że znów będą dalej chłeptać z koryta jak od lat to robią. A ja liczę, że jednak społeczeństwo nie jest durne i wie kto jest skąd i co robił dotychczas! Nie dajcie się zwieść tym „nowoczesnym” starym koryciarzom!

Piotrek nie ptzejmuj sie po prostu sie zazdroszcza jakos nikogo z ujadajacych pieskow nie wybrali tylko Ciebie; trzymam kciuki

Nie rozumiem tylko skąd ten atak, przecież w chwili obecnej PiS żre z koryta. Antoni najlepszym tego przykładem- ilu absolwentów z wyższym nie może znaleźć pracy? A Antus, ten „czysty” dorwal się pracy. Dobrze, że w końcu zacznie pracować, ale ktoś mi chce powiedzieć, że zaniosl cv i spośród wielu kandydatów wypadł najlepiej? Kpina!

a do ilu konkursów stanąłeś kandydacie, że tak bredzisz ?

moze i dobrze… w koncu BSR to nie partia tylko stowarzyszenie … nie wiem czy wszyscy o tym wiedzą… łatwo jest hejtowac…łatwo zaglądać do kieszeni iinnych… ale czy ktoś inny zrobił cokolwiek??? Wy narzekalibyście na każdego ktokolwiek miałby więcej od was…!!!!

ludzie!!! opamiętajcie się !!!! każdy zazdrości jak sam nie ma !!!!
Co wy zrobiliście dla miasta ?????? nic !!!! wiec nie macie prawa buzi otwierac -ostro ale jak widać do niektórych inaczej nie można !!!!!

czy od razu trzeba krytykować? dajmy komuś szansę, skupmy się na krytyce tych którzy rządzą aktualnie bo z takim podejściem wyborców PIS nigdy nic wam nie zrobi bo po co „suweren” już szczęśliwy z ich rządów.

klakierze … dotknąłeś sedna sprawy … 🙂 a kto rządzi w mieście i w powiecie … PO + BSR … zatem krytykuj rządzących … kolegów z BSR i PO … śmiało 🙂

A kto ma większość w Radzie Miasta? I to taką samodzielną. Nie da rady uciec od odpowiedzialności i zgonić wszystko na Mackiewicza. Kto Mackiewiczowi zatwierdził budżet? Kto zatwierdził plan remontów dróg? Oj długo by tak wymieniać. A potem będzie – to nie my, to Mackiewicz.

PiS nie ma większości po tym jak Pan Ż i Panie K i M głosują i są na sznurku Pana Mackiewicza

Ale z PiS nie wystąpiły i wyrzucone też nie zostały więc chyba cała sprawa ma chyba jakieś drugie dno.

nie wiesz o co chodzi?
o koryto

chyba tobie

kochanieńki budżet i plan dróg zatwierdziło aż 8 radnych PiS, opowiada o tym Chrabelski. Po co te kłamstwa maleńki ?

BSR-sitwa Pabianic. Tajne władze, członkowie, finanse i cele.
Jeśli członkami BSR-sitwa mogą być „bezpartyjni”, członkowie PZPR, członkowie PO, członkowie PIS, Solidarności, … to także Nowoczesnej.
Życie tworzy hasło promujące Lewityn – NOWOCZESNY LEWITYN

Rozsądna alternatywa dla wyborców : )))) Młodzi ludzie z doświadczeniem : ) Ma nadzieję, że choć trochę historii znają i geografii, bo ten ich lider to bąki zbijał na wagarach jak szkoła była : ) Ja chrzanię takie doświadczenie: trochę w tej partii, trochę w tamtej… Zero zasad, programu i wartości. Idźcie lepiej towarzysze do swego POcanowa, co nie pabix? : )))

-ktoś anpisał ,,,nowa jakosć
Jaka ta nowa jakość ma być skoro Adamski cwaniak był już wszędzie w PO ,BSR a teraz Nopwoczesna
stary układ chce wejsc w nowe buty
Pani Wenne wiceprzewodznicząca i BSR i Nowoczesnej ,pokazuje to jasno pan Prezydent daje noge z BSR i wysyał swojego czlowieka Adamskiego by rozejrzał teren
A tak przy okazji panie Mackiewicz ludzi z PiS-u z pracy i z rad nadzoryczch pan usunoł
,to ciekawi mnie co pan zrobi z Adamskim ?

Zróbmy test
A- Adsmski zostanie usuniety
B-Adamski zostanie
Ja oczywiscie swoj glos oddaje na A ,myślę że pan Adamski prawdopodobnie ma na Prezydenta jakieś kwity i dlatego on go nie usunie
PROSZĘ O WASZE SPOSTRZEŻENIA

Adam – zrób sobie test z ortografii a później na inteligencję

Inteligentny, kompetentny, znajacy sie na robocie. Idealna mieszanka mlodosci z doswiadczeniem. Pabianice potrzebuja nowych osob i tak powinno byc. Rozni ludzie, kiedys przeciwnicy dzis graja razem dla dobra Pabianic. Czekamy na wiecej…. Piotr nie przejmuj sie wiecznymi malkontentami :)))

Ten Twój przyjaciel Piotr do najpracowitszych nie należy .Pamiętaj o tym.A minę też ma nie tęgą popatrz na foto

Ja tam tego Pana lubię 🙂 dajcie mu szansę. Sama głosowałam na Nowoczesną w wyborach samorządowych na gościa z Łodzi (Rogala) i przestańcie obrażać i oceniać ludzi przed działaniem, efektami w ramach partii. Zobaczcie gość zawsze był w BSR a nie w żadnej partii politycznej…… czyli zgodnie z logiką .N stawiamy na bezpartyjnych. Super i jak na razie mi się podoba – POWODZENIA Nowoczesna w P-cach (miasto i powiat). Można powiedzieć jak komuś nie pasuje, że N nie tylko Adamskim stoi……:)

Przecież pan redaktor naczelny z. PiS jach zawsze będzie krytykować

A co ja skrytykowałem? 😀

Do KORYTA START !