Strona główna Aktualności Z miasta Dyrektor SP3 ma pokierować łódzką oświatą

Dyrektor SP3 ma pokierować łódzką oświatą

16
Waldemar Flajszer
Waldemar Flajszer wygrał konkurs na łódzkiego kuratora oświaty. Jego wybór musi jeszcze „przyklepać” minister, ale wydaje się to już tylko formalność.

O stanowisko ubiegało się sześcioro kandydatów podaje Gazeta Wyborcza. W poniedziałek 19 października komisja konkursowa oceniała przysłane kandydatury. Wygrał pabianiczanin, choć wybór nie był jednomyślny.

Waldemar Flajszer kierował Szkołą Podstawową nr 3 od 2006 roku. Wcześniej był dyrektorem w prywatnej szkole katolickiej a Paulo. Z wykształcenia jest historykiem.

Wiadomo jednak, że stanowisko kuratora obsadzane jest z klucza partyjnego, a Waldemar Flajszer jako długoletni i solidny działacz Prawa i Sprawiedliwości miał spore szanse na wygraną w konkursie i na poparcie ministra. Jeśli pabianiczanin zostanie ostatecznie obsadzony na nowym stanowisku będzie musiał zrezygnować mandatu w radzie powiatowej.

Co ciekawe, 10 lata temu kuratorem oświaty został również pabianiczanin Jan Kamiński. Kierował łódzką edukacją do 2016 roku.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

No i brawo. Pabianiczanie nie często zajmują eksponowane stanowiska. W dobie coronacyrku mam nadzieję, że nie dopuści do żadnych zdalnych ekperymentów na dzieciakach! I tak już cała edukacja w tym kraju to jeden wielki cyrk

Poprzedni z tej samej opcji politycznej popisał się pięknym wyładem n.t. wirusa. Zobaczymy w czym ten jest fachowcem

Haha. Tja. Konkurs. A się ubawilem….

Żart i kpina w ***owskim wydaniu 🙁 Kandydat, który nie wykazuje elementarnych zasad poszanowania ucznia i rodzica. Ciekawe, jak ogarnie wojewódzkie podwórko, jeśli nie potrafi ogarnąć własnego? Z obserwacji Dyrektora wynika, że „telefon”, z którym się nie rozstaje, pewnie załatwi wszystko 😉 Partyjny aparatczyk korzystający z nadarzającej się chwili – takich obecnemu ministrowi edukacji potrzeba…

Bardzo nam przykro, że kuratorem nie został pawian Margot z LGBTP+ : )))))

Tobie to pewnie bardziej jest przykro, że ministrem zdrowia nie jest twój idol pseudo-doktor Jaśkowski

Bardzo dobrze, ze poszedl w górę, teraz nie tylko Pabianice, ale całe województwo zobaczy co to za „|\%&*$^^%^

A co…ja robić z siebie \$$%&%^*# to na szeroką skalę

Mój Boże ! takie z niego zacne było zwierzę polityczne! taki łogier w walce o wszystko dla wszystkich bez możliwości i chęci zrobienia cokolwiek oprócz dla samego siebie (współczuje tym z Pabianiczan co myślą, że byli u niego i coś im załatwił, a tak naprawdę nagadał pod siebie i zrobił tyle co nic) i nas zostawił 🙁 Msza żałobna w intencji Waldemara by został tam gdzie idzie i nie wracał w tę Niedzielę o 13.30 w każdym kościele na terenie powiatu. Szerokiej drogi Waldku tylko jedna rada – znów nie staraj się wycinać swoich kolegów partyjnych bo tym razem z… Czytaj więcej »

Od kiedy nie jest już dyrektorem SP nr3?
Nigdzie nie mogę znaleźć Kto teraz jest na Jego miejscu.
A stanowisko które będzie teraz pełnił,jest w ogóle nieadekwatne do Jego osoby.
Pamiętam jaki to był z Niego „dyrektor” gdy Moja córka chodziła do SP nr3…Wiecznie Go nie było…a sorry,częste spacerki po mieście z Innym byłym dyrektorem..

Pewnie chodzi o byłego dyrektora Stanka i jednocześnie największego przegrywa wyborów prezydenckich w Pabianicach, bo mając takie zaplecze i wsparcie i zrąbać tak jak Stanek zrąbał z Mackiewiczem to trzeba mieć naprawdę talent. Albo brak talentu

Dokładnie,chodzi o Stanka.
Zresztą nie od dziś wiadomo,że Każdy dba o Swoją d….4 litery 😉 a stołka pilnują bardziej niż pies podwórka .

Brawo Panie Waldemarze. Człowiek wykształcony, prawy i szlachetny. Niech się Pan nie przejmuje ujadaniem zazdrosnych. Brawo. Życzę powodzenia.

Zazdrosnych? 😂😂😂 A co On zrobił takiego dobrego , wielkiego dla Naszego miasta?
Wykształcenie nie zawsze idzie w parze z rozsądnym myśleniem. Myśleniem przede wszystkim o Innych 🙂

jaki konkurs przecież to Pisior , jarek zadzwonił i mówi ” łun wierny weźta go ” i został

Gratuluję! A ja się cieszę, że pabianiczanin. Dlaczego nie? Dyrektor szkoły, nauczyciel. Bardziej się zna chyba na oświacie niż niejeden mądrala z forum co to zna się… na opluwaniu innych. Ważni ludzie z Pabianic niech idą jak najwyżej!

SKANDAL I KPINA!!!!!! W szkole nie radzi sobie z uczniami i nauczycielami A do kuratorium startuje. Kto to wybrał????