Strona główna Dzieje się Rozrywka Drift w oku kamer. Na „Strzelnicy” kręcono teledysk

Drift w oku kamer. Na „Strzelnicy” kręcono teledysk

7

Teledyski promujące tę imprezę – Rap Lokal – kręcono już m.in. na ul. Zamkowej, w klubie przy ul. Mariańskiej i na Lewitynie. Tym razem organizatorzy wybrali park Wolności. Właśnie tam, przed szóstą edycją, powstawał dzisiaj kolejny klip.

Ma być gotowy pod koniec października. Chętnych do wystąpienia w nim, podobnie jak w poprzednich edycjach, nie zabrakło. Zmienił się natomiast sposób nagrywania teledysku. Poprzednio był to „one shot”, czyli bez montażu.

– Tym razem robimy wiele ujęć, które potem poskładamy w całość. Będą różne – ktoś wysiada z samochodu, ktoś inny rapuje, kolejna osoba idzie parkową alejką, do tego kawałek z driftu… – wylicza Przemysław Kszczot, jeden z organizatorów.

Jazda w kontrolowanym poślizgu zrobiła wrażenie – podczas gdy organizatorzy ją kręcili, pabianiczanie przyglądali się wyczynom kierowców.

– Każdy teledysk jest utrzymany w jakimś klimacie. Tym razem motoryzacyjnym. A więc np. palenie gumy i kręcenie „bączków” – wyjaśnia Este, pomysłodawca Rap Lokalu.

Impreza ma charakter charytatywny. Jej celem jest wsparcie Łukasza Millera, byłego piłkarza Pabiksu, który na skutek wypadku porusza się na wózku inwalidzkim.


Reklama

 

7
Dodaj komentarz

1600
3 Wątki komentarzy
4 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
7 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Lolek

Niech się nie popisują bo jeszcze kogoś zabiją… Masakra do domu siedzieć w domu a nie popisy szczyle

franek

czytać nie mogę najlepiej zamknąć się w domu i niech to miasto umiera,byłem widziałem i nikomu krzywda się nie stała wszystko było zabezpieczone ale najlepiej być zgredem któremu wiecznie źle

Macker

Idź pilnuj plakatów wyborczych, bo na emeryturze i tak nie masz co robić chyba, że masz samozatrudnienie na monitoringu osiedlowym.

Krysiak

Zgadzam się w 100%

Tom

A propos driftowania, kolejny pacan zarzyna właśnie beeme na rondzie 😉

ziom

lol i elvis sie zajal rapem hehehe juz niebieskie buciki nie wystarczaja

kalol

Ten caly rap lokal to do d..y jest