Strona główna Dzieje się Rozrywka Dreszcze w kinie (KONKURS)

Dreszcze w kinie (KONKURS)

0

Jak co roku przed Halloween kina zalewają filmy grozy i horrory. Tym razem jest nie inaczej. Przygotowaliśmy dla Państwa konkurs, w którym do wygrania są bilety do kina.

Jamie Lee Curtis powraca w ikonicznej roli Laurie Strode, by w ostatecznej rozgrywce stawić czoła Michaelowi Myersowi, zamaskowanej postaci, która prześladuje ją od kiedy udało jej się uciec z morderczej zabawy halloweenowej cztery dekady temu.

Producentem wykonawczym filmu jest legendarny mistrz horroru John Carpenter. Za produkcję odpowiada Jason Blum, z którego wytwórni wyszły takie przeboje kina grozy, jak choćby „Uciekaj!”, „Split”, „Noc oczyszczenia” czy „Paranormal Activity”.

Obejrzyj zwiastun filmu „Halloween”:

Do rozdania mamy 5 pojedynczych biletów na dowolny film w weekend w kinie Tomi. Jak je wygrać? Należy wysłać e-maila na adres: p.ciesla@epainfo.pl
W temacie e-maila proszę wpisać: „Halloween – Imię Nazwisko„, a w treści odpowiedź na zadanie konkursowe oraz dopisek „Wyrażam zgodę na publikację zdjęcia na portalu www.epainfo.pl

Zadanie konkursowe
Pokaż jak potrafisz być straszny podczas zabawy Halloweenowej! Przebrałeś się za mumię, zombie a może wampira? Masz zdjęcia swojego stroju z poprzednich lat? Pochwal się!

Dla 5 osób, które przedstawią najbardziej kreatywne i straszne przebrania, czekają bilety do kina Tomi. Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku (25 października) do godz. 22.00.

Wyniki konkursu
Oto nagrodzeni i ich zdjęcia:

Amelka Przyborek
Amelka Przyborek
Bartłomiej Łuczyński
Bartłomiej Łuczyński
Kamila Jałmużna
Kamila Jałmużna
Katarzyna Staryk
Katarzyna Staryk
Marcin Binder
Marcin Binder

Zwycięzcom gratulujemy! Nagrodę można odebrać w kasie kina przed wybranym przez siebie seansem.

Repertuar kina Tomi
Repertuar kina Tomi

Dodaj komentarz

1600
  Subskrybuj  
Powiadom o