Strona główna Dzieje się Rozrywka Dni Powiatu odwołane. Czy będą jeszcze w tym roku?

Dni Powiatu odwołane. Czy będą jeszcze w tym roku?

9
Była ustalona data i wybrani artyści, którzy mieli dla nas wystąpić. Ale to już nieaktualne. Zaplanowane na 13 czerwca Dni Powiatu nie dojdą do skutku. 

Taka decyzja, oczywiście z powodu pandemii koronawirusa, została podjęta w starostwie powiatowym. Bez choćby wstępnego określania innego terminu.

– Nie wiemy, jak rozwinie się sytuacja, dlatego nie chcemy niczego planować. Czekamy… We wcześniej ustalonym terminie impreza się nie odbędzie. Bezpieczeństwo mieszkańców powiatu jest dla nas bowiem najważniejsze – mówi Joanna Kupś, rzecznik prasowy starostwa.

Czy w tym roku w ogóle pobawimy się na Dniach Powiatu? Decyzja zapadnie dopiero po unormowaniu się sytuacji.

– Rozmawialiśmy już z managerem naszej gwiazdy wieczoru, czyli Golec UOrkiestra. Zespół też zawiesił działalność – dodaje rzecznik.

Oprócz braci Golców na czerwcowej imprezie mieli jeszcze wystąpić Lanberry czyli Małgorzata Uściłowska z zespołem oraz grupa Milano.

REKLAMA
Poprzedni artykułMiasto rozdaje kolejne maseczki ochronne
Następny artykułSprawy Czytelników: kolejka i jedno czynne „okienko” na poczcie
Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Ciekawe na co kasa pójdzie pewnie premie sobie darmozjady dadzą sami .Powinni być zadowoleni .

Dofinansować z zaoszczędzonej kasy DPS przy Wiejskiej, zamiast rozrywki zdrowie seniorów – takie mamy czasy Panie Starosto!

Jak zwykle na nic piniędzy, nic nie umiom załatwić! jakiś sklep z kasetami disco polo jest w mieście? se sama zorganizuje!

Chodzi o bezpieczeństwo. Ale za to na wybory odbędą się 😳😳😂

Gdy widzę koronę to kwicze……. Buchachach albo górą tyyyy! górą jaaaa! spotkały się!! KORONY DWA hahahahahagahah

Nic w tym roku nie będzie… :-\
Żadnych koncertów, zawodów sportowych, nic, to będzie smutny rok :-\

Nie dla każdego będzie smutny. Te pieniądze za festyn gdzieś muszą trafić. Tak się składa, że odwołując festyn jego organizatorzy przyczyniają sie do uratowania Pabianiczan od śmiertelnej choroby. Skoro tak się troszczą, to może jakaś premia dla nich się znajdzie 🙂 w końcu działanie na rzecz mieszkańców na najwyższym poziomie.

Tez jestem za tym. Przecież w dobie korona wirusa wszyscy urzędnicy pracują w pocie czoła. Premie muszą sobie przyznać.:)

A swoja drogą to ciekawy jestem ja wrócą do normalnej pracy – to jak sobie poradzą jak ktoś od nich coś będzie wymagał. Chyba będą brac nagminnie zwolnienia aby się wdrożyć w prace.

proponuję zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na DPS: środki ochrony, płyny, żele aby nie doszło do tragedii jak w wielu dps, zol, szpitalach na terenie kraju