Strona główna Aktualności Darmowe doradztwo i fachowa pomoc – tylko w biurze nieruchomości Pabianickiej Spółdzielni...

Darmowe doradztwo i fachowa pomoc – tylko w biurze nieruchomości Pabianickiej Spółdzielni Mieszkaniowej

0

Chcesz kupić mieszkanie? A może przymierzasz się do sprzedaży własnego „M”? Jeśli jesteś mieszkańcem Pabianickiej Spółdzielni Mieszkaniowej, pracownicy spółdzielczego biura nieruchomości pomogą Ci w sposób rzetelny i przede wszystkim zgodny z prawem, przejść przez wszelkie procedury.

– Niewielu z naszych mieszkańców wie, że Pabianicka Spółdzielnia Mieszkaniowa świadczy także usługę w postaci Spółdzielczego Biura Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami – mówi  Małgorzata Komorowska, kierownik biura. – O lokalach w zasobach Pabianickiej Spółdzielni Mieszkaniowej wiemy wszystko i właśnie to jest gwarancją bezpieczeństwa transakcji, jakie przeprowadzamy.

Spółdzielcze Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami, swoje usługi świadczy od ponad ośmiu lat. W tym czasie jego pracownicy pomogli setkom mieszkańców Pabianic w działaniach takich jak kupno, sprzedaż lub zamiana mieszkania.  Za pośrednictwem biura Pabianickiej Spółdzielni Mieszkaniowej, podpisano niemalże 400 umów, choć liczba obsłużonych klientów jest znacznie wyższa.

– Nasze biuro nie tylko pomaga w transakcjach, ale także doradza w sprawach takich jak regulowania stanów prawnych nieruchomości, jak również przy sprzedaży mieszkania we własnym zakresie – wyjaśnia Małgorzata Komorowska. – Pomagamy również naszym mieszkańcom przygotować umowę przedwstępną czy urzędowe pisma.

Jakie kroki trzeba wykonać, by Spółdzielcze Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami pomogło nam w sprzedaży lub kupnie spółdzielczego mieszkania? Należy udać się do biura, okazać dokument potwierdzający tytuł prawny do lokalu, podpisać z biurem umowę pośrednictwa oraz wpłacić kwotę 123 zł brutto. W jej ramach nasze ogłoszenie zostanie opublikowane nie tylko na stronie Spółdzielczego Biura Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami, ale także w innych, popularnych serwisach sprzedażowych i internecie.

Jaka jest prowizja biura? To zaledwie 1% od wartości mieszkania + VAT. To minimalna, ale obowiązująca stawka, która musi być pobrana.

Co ważne, dla mieszkańców Pabianickiej Spółdzielni Mieszkaniowej, pomoc prawna jest zupełnie bezpłatna.

– Biuro od zawsze było nastawione na pomoc nie zysk. Opłaty zostały ustalone na niezbędnym minimum, na jaki pozwalały przepisy w chwili powołania biura nieruchomości, a w chwili obecnej w ustawie o gospodarce nieruchomościami – podkreśla Małgorzata Komorowska. – Dlatego także działamy jako doradcy, którzy w sposób rzetelny i fachowy podpowiedzą naszym mieszkańcom, jak takie transakcje przeprowadzić w sposób bezpieczny. Decyzje o kupnie mieszkania często są jedną z najważniejszych inwestycji w naszym życiu. Dlatego warto w jej podjęciu mieć przy sobie specjalistów, którzy zadbają o nasz interes.

Spółdzielcze Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami działa w obrębie Pabianickiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Usługi, jakie świadczy, nie są skierowane do innych nieruchomości. Nie można zatem za jego pośrednictwem wystawić na sprzedaż domu, działki czy lokalu w innych zasobach.

Spółdzielcze Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami

ul. Zamkowa 42/44

kontakt:

(42) 215-21-84 wewn. 58

513-038-651

513-097-303

513-038-588

 

REKLAMA