Strona główna Dzieje się Rozrywka Czy uwolnisz się z pokoju zagadek? (KONKURS)

Czy uwolnisz się z pokoju zagadek? (KONKURS)

0

Pokoje Zagadek zyskały w ostatnich czasach sporą popularność. Twórcy filmy „Escape Room” postanowili to wykorzystać i stworzyli horror mrożący krew w żyłach. Mamy bilety do rozdania dla naszych Czytelników.

Grupa znajomych postanawia uczcić urodziny przyjaciela w wyjątkowy sposób. Wynajmują nowy, tajemniczy escape room, wokół którego krążą niepokojące opowieści. Gdy docierają na miejsce, zostają rozdzieleni i trafiają do innych pomieszczeń. Sytuacja, którą biorą za niewinny żart, zaczyna budzić w nich stopniowo coraz większe przerażenie. Okazuje się, że muszą w ciągu godziny wydostać się z labiryntu pokojów-zagadek. Tylko w ten sposób mogą uratować porwaną przyjaciółkę i ocalić własne życie. Oprócz rozwiązywania makabrycznych łamigłówek, ich zadaniem będzie odkrycie tożsamości mężczyzny, który ich uwięził.

Obejrzyj zwiastun filmu „Escape Room”:

Do rozdania mamy 4 pojedyncze bilety na dowolny film w weekend w kinie Tomi. Jak je wygrać? Należy wysłać e-maila na adres: p.ciesla@epainfo.pl
W temacie e-maila proszę wpisać: „Escape Room – Imię Nazwisko„, a w treści odpowiedź na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe ukaże się tutaj 18 stycznia (czwartek) około godz. 19.30. Bilety otrzymają 4 pierwsze osoby, które wyślą poprawną odpowiedź na pytanie.

Pytanie konkursowe
Dzisiejsze pytanie sprawdzi Wasze logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania zagadek. Jaka cyfra znajdzie się w czerwonym kwadracie?

Wyniki konkursu
Poprawną odpowiedzią jest cyfra 4. Najszybsi byli: Kamila Jałmużna, Rafał Poros, Ewa Sikora oraz Przemysław Jajeśniak. Gratulujemy! Nagrodę można odebrać w kasie kina przed wybranym przez siebie seansem.

Repertuar kina Tomi
Repertuar kina Tomi

Dodaj komentarz

1600
  Subskrybuj  
Powiadom o