Strona główna Dzieje się Rozrywka Czy Godzilla wygra? (KONKURS)

Czy Godzilla wygra? (KONKURS)

0

Tego potwora nie trzeba nikomu przedstawiać. Co tym razem go czeka? Wygraj bilet do kina i przekonaj się o tym sam!

Kolejna odsłona filmowego MonsterVerse, opowiada historię o bohaterskich czynach członków kryptozoologicznej agencji Monarch, którzy muszą zmierzyć się z całą zgrają gigantycznych potworów. W tym również z potężnym Godzillą, który staje do walki z Mothrą, Rodanem i swoim najgroźniejszym wrogiem — trzygłowym Królem Ghidorahem. Kiedy te pradawne supergatunki, o których istnieniu dawno zapomniano, ponownie powstają, rozpoczyna się walka o dominację… a to stawia na szali przetrwanie ludzkości.

Obejrzyj zwiastun filmu „Godzilla II: Król potworów”:

Do rozdania mamy 5 pojedynczych biletów na dowolny film w weekend w kinie Tomi. Jak je wygrać? Należy wysłać e-maila na adres: p.ciesla@epainfo.pl
W temacie e-maila proszę wpisać: „Godzilla – Imię Nazwisko„, a w treści odpowiedź na zadanie konkursowe oraz klauzulę: „Oświadczam, że jestem autorem zdjęcia i wyrażam zgodę na jego publikację na portalu epainfo.pl.

ZADANIE KONKURSOWE
Potrafisz przestraszyć innych? A może drzemie w Tobie potwór? Pokaż to na zdjęciu i wygraj bilet do kina! Dla autorów 5 najlepszych zdjęć, na których pokażą jacy potrafią być potworni, czekają bilety do kina.

Na zdjęcia czekamy wyjątkowo do piątku (21 czerwca) do godziny 10.00.

Wyniki konkursu
Bilety otrzymują: Anna Klimczak, Kasia Staryk, Damian Czarnecki, Przemek Jajeśniak oraz Kamila Krotowska. Gratulujemy! Nagrodę można odebrać w kasie kina.
Poniżej zwycięskie zdjęcia:

Repertuar kina Tomi
Repertuar kina Tomi

 

Dodaj komentarz

1600
  Subskrybuj  
Powiadom o