Strona główna Na sygnale Kryminalne Czterech zatrzymanych. Sąd wysłał ich za kraty

Czterech zatrzymanych. Sąd wysłał ich za kraty

2

Policjanci zatrzymali czterech mężczyzn, którzy na początku sierpnia dokonali rozboju na terenie Pabianic. Wszyscy zostali tymczasowo aresztowani. 

Funkcjonariusze pabianickiej komendy zostali powiadomieni przez młodego mężczyznę, że 5 sierpnia 2018 roku w Pabianicach został napadnięty i okradziony. Napastnicy używając wobec niego przemocy, ukradli mu telefon komórkowy i plecak z rzeczami osobistymi.

– Sprawą niezwłocznie zajęli się kryminalni. Bardzo szybko ustalili tożsamość czterech agresorów. Mężczyźni w wieku 18, 19, 20 i 22 lat zostali zatrzymani już następnego dnia – informuje mł. asp. Marcin Biernat z KPP Pabianice.

Materiał dowodowy pozwolił przedstawić zatrzymanym zarzuty rozboju. Decyzją sądu zostali aresztowani na trzy miesiące. Za popełnione przestępstwo grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

2
Dodaj komentarz

1600
1 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
2 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o

powiesić na najbliższej latarni takie bydło

Bakajoko

A skąd się to bydło bierze? Państwo wspaniałe nasze do tego prowadzi, ten socjal, pranie mózgów w szkole i mediach. Gdzie tam ich powieszą. Jesteśmy nowoczesnymi ludźmi, trzeba ich uspołecznić, resocjalizować, po odsiadce chętnie podejmą z tobą dyskusje, pójdą do dobrze płatnej pracy, której nie brakuje i będą żyć jako i Ty.