Strona główna Styl życia Moda i styl Czas na zakupy! Przewodnik po wyprzedażach 2017

Czas na zakupy! Przewodnik po wyprzedażach 2017

0

Zimowe wyprzedaże to idealna okazja na zakup ubrań, sprzętu elektronicznego czy sprzętu sportowego, choć obniżki dotyczą niemal wszystkich gałęzi handlu.

Kiedy zakupy najbardziej się opłacają?

Choć największe obniżki, sięgające w przypadku niektórych sklepów nawet -90% dotrą do nas dopiero pod koniec miesiąca, to właśnie teraz mamy do czynienia z najlepszym okresem wyprzedaży. Niskie ceny dotyczą bowiem większości asortymentu, którego dostępność jest zdecydowanie wyższa na początku przecen. Ma to znaczenie zwłaszcza w przypadku zakupów odzieży i obuwia, gdzie produkty w najpopularniejszych rozmiarach dość szybko się wyczerpują. W Internecie znajdziemy również promocje i kupony rabatowe na kosmetyki i perfumy, np iPerfumy.pl.

Jak kupować najtaniej?

Wyprzedaże to doskonała okazja do zakupów w niskich cenach. Rabaty sięgają tu nawet -70%, co sprawia, że niektórzy specjalnie wyczekują na zakup nowego sprzętu czy odzieży właśnie w tym okresie. Najwyższe rabaty znajdziemy oczywiście w internecie – aż 78% polskich internautów przyznaje, że wybiera zakupy internetowe właśnie z powodu niższych cen i większej dostępności rabatów. Aby jak najbardziej zaoszczędzić na zakupach w czasie wyprzedaży, nie tylko warto porównywać ze sobą oferty poszczególnych sklepów, lecz także korzystać z okazji na dodatkowy rabat. Mowa tutaj o kuponach rabatowych, które umożliwiają obniżenie ceny zakupów w wybranych sklepach internetowych, a często także uzyskania opcji darmowej dostawy. Wśród popularnych kuponów na buty znajdziemy kod rabatowy Deichmann na obuwie i torebki.

Przed skorzystaniem z kuponu rabatowego, warto zwrócić uwagę na jego warunki wykorzystania. Każdy kupon posiada minimalną wartość zamówienia, na jaką obowiązuje (często jednak wartość ta wynosi 0 zł), asortyment, na jaki obowiązuje (może to być zarówno cały asortyment, jak i np. wyłącznie produkty przecenione lub nieprzecenione) oraz dodatkowe warunki skorzystania z promocji. Kupony rabatowe w sieci znajdziemy w specjalnie tworzonych na te potrzeby serwisach rabatowych, takich jak Kupon.pl.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments