Zasady zabawy są proste: im bardziej aktywny fizycznie jesteś, tym więcej możesz wygrać. Oto konkurs, jaki przygotowała dla Was Strefa Ruchu.

Wakacyjny Challenge to wyzwanie, jakie miłośnikom zdrowego, sportowego trybu życia stawia klub fitness Strefa Ruchu. A może dopiero chcesz rozpocząć pracę nad swoim ciałem? W klubie przy ul. Konstantynowskiej 7 znajdziesz nie tylko pozytywną motywację do działania, ale i wyspecjalizowanych trenerów, którzy pomogą osiągnąć wyznaczony cel. Skutkiem ubocznym dobrej zabawy może okazać się nie tylko smukła sylwetka, ale i atrakcyjne nagrody, które czekają na jej uczestników.

Na czym polega akcja?
W recepcji Strefy Ruchu już czekają na Ciebie trzy Challengowe kupony do pobrania. Dlaczego trzy? Bo właśnie tyle etapów liczy wyzwanie. Na każdym z kuponów jest osiem, pustych okienek.

–  Podstemplujemy każdą Twoja wizytę na naszych zajęciach – mówi Ewa Chylińska, współwłaścicielka Strefy Ruchu. Dodatkowo na każdym etapie otrzymasz do wykonania dwa zadania specjalne, których wcześniej nie zdradzimy. Jedynie mogę powiedzieć, że będą to zadania kreatywne, różniące się między sobą na każdym z etapów.

Uczestnik, który zaliczy pierwszy etap zabawy, otrzyma prezent z Fit Baru Strefy Ruchu.

Jeśli uzupełnimy kartę nr 2, możemy liczyć na gadżet – niespodziankę.

Osoby, które pokonają trzecią, ostatnią część wyzwania będą mieć szansę na zdobycie fantastycznych nagród! Są to: karnet na pięć wejść, po trzy godziny każde, do Strefy WELLNESS z basenami, jacuzzi i sauną do Columna Medica – Hotel  (karnet ważny do końca tego roku) oraz całodniowe bilety dla dwóch osób do parku rozrywki Energylandia.

– Zwycięzców głównych nagród wyłonimy 5 września. Warunkiem koniecznym do ukończenia wyzwania jest przejście wszystkich trzech etapów. Pod uwagę będą brane także zadania specjalne z poszczególnych etapów. Głównym kryterium będzie tu kreatywność uczestników – zdradza Ewa Chylińska. – Stemple zbieramy do 3 września. Do wspólnej zabawy zapraszamy osoby pełnoletnie.

Podejmujesz wyzwanie? Sprawdź w GRAFIKU kiedy i o której prowadzone będą Twoje ulubione zajęcia. O wszystkich akcjach Strefy Ruchu dowiesz się z fanpage’a klub

Strefa Ruchu to miejsce, które od lat gromadzi fanów tańca i zajęć fitness. Strefowa Zumba doskonale znana jest miłośnikom tej formy aktywności zarówno w Pabianicach, jak i poza ich granicami. W klubie fitness przy ul. Konstantynowskiej najlepszą dla siebie formę aktywności sportowej znajdą zarówno kobiety, mężczyźni, dzieci, jak i seniorzy. Oferta Strefy przygotowana jest tak, by spełnić oczekiwania tych najbardziej wymagających klientów, jak i tych niezdecydowanych. Występy poszczególnych grup Strefy Ruchu uświetniają najważniejsze wydarzenia w naszym mieście, m.in. Dni Pabianic, Dni Powiatu Pabianickiego, finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Pabianicach. Strefa Ruchu aktywnie uczestniczy również w akcjach charytatywnych, organizując maratony Zumby i fitness. Od czerwca pabianiczanie mogą brać udział w bezpłatnych zajęciach prowadzonych przez strefowych instruktorów.

 

Klub fitness Strefa Ruchu
ul. Konstantynowska 7
Pabianice

kontakt:
tel. 537 294 537
email: biuro@strefa-ruchu.com

 

 

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

1600
  Subskrybuj  
Powiadom o