Strona główna Dzieje się Rozrywka Co skrywa magiczne pudełko? (KONKURS)

Co skrywa magiczne pudełko? (KONKURS)

11
Magiczne pudełko

Film polskiego producenta Bodo Koxa już od jutra w Tomi. Mamy bilety dla naszych Czytelników. 

Warszawa, rok 2030. Wydawać by się mogło, że dla Adama (Piotr Polak) lepsze jutro było… wczoraj. Dotknięty zanikiem pamięci bohater musi zacząć wszystko od nowa. Przeprowadza się i rozpoczyna pracę w potężnej korporacji. Poznaje w niej atrakcyjną Gorię (Olga Bołądź), którą jest totalnie oczarowany. Początkowo dziewczyna opiera się jego zalotom, uparcie twierdząc, że nie jest w jej typie. Gdy jednak romans nabiera rumieńców, chłopak dokonuje niebywałego odkrycia. W swoim nowym mieszkaniu znajduje stare radio, które nadaje audycje z lat 50. Okazuje się, że odbiornik emituje również fale umożliwiające teleportację. Podczas jednej z podróży Adam „utyka” w 1952 roku. Zaniepokojona nieobecnością ukochanego Goria podejmuje się fascynującej, ale i niebezpiecznej misji sprowadzenia go z powrotem.

Obejrzyj zwiastun filmu „Człowiek z magicznym pudełkiem”:

Dla naszych Czytelników mamy 5 biletów na dowolny film* w weekend w kinie Tomi. Żeby otrzymać bilet wystarczy podać w komentarzu pod artykułem swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie konkursowe.
*Zaproszenie nie obejmuje filmu Paddington 2.

Pytanie konkursowe:
Gdybyście mogli cofnąć się w czasie, to do którego roku i dlaczego?

Wygrywa 5 najciekawszych odpowiedzi. Zgłoszenia można dokonywać do czwartku (7 grudnia) do 21.00.

Bilety otrzymują: Marcin Wiśniewski, Bartłomiej Łuczyński, Katarzyna Staryk, Przemek Jajeśniak oraz Bartłomiej Fuk. Gratulujemy! Nagrodę można odebrać w kasie kina przed wybranym przez siebie seansem.

Repertuar kina Tomi
Repertuar kina Tomi

11
Dodaj komentarz

1600
11 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
11 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bartłomiej

Bartłomiej Fuk.
Wrócił bym do 1974 roku żeby zobaczyć (poczuć ten klimat) jak orły Górskiego zdobywają 3 miejsce na mistrzostwach świata, a Lato zostaje królem strzelców.

Grzegorz

Grzegorz Sztandera
Gdybym mógł przeniósłbym się do czasów swojego dzieciństwa kiedy bawiłem się Lego i zabronił mamie sprzedawania wtedy tych zestawów – ile radości byłoby teraz i sentymentu do zabaw z synem!

Andrzej

Andrzej Brzozowski
Przeniósłbym się do roku 1989 wtedy brat dostał od wujka na gwiazdkę kolejkę elektryczną. Te długie godziny spędzone z rodzeństwem na budowaniu toru, stacji, mostów i przejazdów dla samochodów. Jedne z najlepszych wspomnień beztroskie lata dziecięce.

Przemek J.

Przemek Jajeśniak

Jako wielki miłośnik kina cofnąłbym się do roku 1926 kiedy to w Pabianicach otwarty został Kinematograf Miejski 🙂 Będące jego spadkobiercą Kino Tomi jest według mnie ważnym elementem kulturalnej mapy miasta, więc super byłoby być częścią jego początków. Wytworni fabrykanci i mieszczaństwo, Polacy, Niemcy i Żydzi, wspólnie z zapartym tchem ślędzący kolejne kadry czarno-białych, niemych klasyków… Entuzjazm z nowootwartego kinematografu był podobny ogromny! Po co od razu przenosić się na premierę wynalazku braci Lumiere? Pierwsze seanse w miejcowym kinie to musiało być coś!

Katarzyna

Katarzyna Łowicka
Bardzo chciałabym cofnąć czas do roku 1987. To właśnie wtedy na ekrany kin zawitał mój ukochany film pt. ” Dirty Dancing”. Zawsze zazdrościłam rodzicom, że mieli możliwość obejrzenia go na wielkim ekranie. Pamiętam do dziś jak tata, oglądając już ze mną w telewizji żałował, że usnął w kinie na tak świetnym filmie. Chciałabym usiąść za nimi w rzędzie i cieszyć się wspólnie tą chwilą. Na pewno nie pozwoliła bym tacie spać😉

Katarzyna

Katarzyna Staryk
Pierwsze co przyszło mi na myśl to powrót do wakacji 1997/1998 r. w małej miejscowości Żarki Letnisko. Wraz z kuzynostwem mieliśmy hopla na punkcie serialu „Z archiwum X” i razem realizowaliśmy kolejne odcinki. Szukanie kosmitów w lesie czy też starożytnego potwora w wodach płytkiego zalewu to była niezła frajda i jedne z przyjemniejszych wspomnień jakie mam z dzieciństwa. Po dziś dzień na drzwiach rozpadającego się już campingu widnieje napis „BIÓRO FBI”. Także rudowłosą bohaterką Daną Scully czuje się do dziś! Taka sentymentalna podróż w czasie to swoją drogą gotowy scenariusz na następny odcinek X-Files!

Bartłomiej Łuczyński

Bartłomiej Łuczyński
Chciałbym przenieść się do roku 1996, kiedy to w telewizji oglądałem Słoneczny Patrol oraz Świat Według Bundych. Czasami również Esmeraldę. Nie miałem komputera, Play Station, Xbox’a, a i tak nie narzekałem na nudę. Może nie do końca rozumiałem o czym śpiewają, a i tak uwielbiałem słuchać starego, dobrego disco polo – Akcent, Milano, Boys i innych zespołów. Rok, w którym jeździło się starym polonezem, a i tak uważałem ten samochód za najlepszą limuzynę. Rok, w którym szalałem na punkcie dziewczyn z zespołu Spice Girls, a także zajadałem się Maczugami ketchupowymi oraz Magic Stars’ami. Chętnie powracam myślami do tamtego okresu.

Weronika .D

Cofnęłabym się do roku 2010 ponieważ chciałabym zobaczyć jak nudno było bez portalu epainfo.

Marcin

Marcin Wiśniewski
Gdybym mógł skorzystać z możliwości podróży w czasie, przeniósłbym się do roku 1962 . Chciałbym polecieć na Księżyc. Odbyć spacer po Księżycu jako pierwszy człowiek w historii i móc spojrzeć na Ziemię z perspektywy Księżyca.

Arek

Cofnal bym sie do 10 kwietnia 2010 roku godz. 8:41 do Smolenska i nakrecilbym dokument z katastrofy lotniczej.

Malwina F

Chciałabym się cofnąć do roku 1974 by móc być na planie filmu Andrzeja Wajdy „Ziemia obiecana”.Zobaczyć na żywo jak filmowcy kręcą to dzieło na terenie naszego miasta oraz w Łodzi.