Strona główna Aktualności Z miasta Ciepłownia szykuje się do pracy. Kaloryfery zaczną grzać

Ciepłownia szykuje się do pracy. Kaloryfery zaczną grzać

10

Słupki rtęci na termometrach wyraźnie spadły, w mieszkaniach jest zimno. Wielu pabianiczan zastanawia się, kiedy będzie włączone ogrzewanie. Dla tych, którzy mieszkają w blokach mamy dobrą wiadomość: jutro.

– Grzejniki są zimne jak lód, wieczorami trudno wytrzymać – skarży się nasza czytelniczka.

Zdaje sobie z tego sprawę szefostwo Pabianickiej Spółdzielni Mieszkaniowej – właśnie zwróciło się do Zakładu Energetyki Cieplnej z prośbą o włączenie ciepła.

– Nasi klienci sami decydują, od kiedy chcą mieć ogrzewanie. Do niektórych odbiorców ciepło popłynęło już w ubiegłym tygodniu. Jeśli chodzi o zasoby PSM, również otrzymaliśmy pismo w tej sprawie. Kaloryfery będą ciepłe od jutra – zapewnia Florian Wlaźlak, prezes spółki.

10
Dodaj komentarz

1600
4 Wątki komentarzy
6 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
6 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zima

Ja się pytam dlaczego dopiero jutro?! Dziś rano było +1, a szyby w autach były zamarznięte. Meterolodzy zapowiadali tak niskie temperatury. W mieszkaniach jest zimno. Nie można było włączyć ogrzewania już wczoraj?

Johny

Jak się w poniedziałek dzwoniło do ADM to usłyszałem że przecież jest ciepło!! Chyba im w tyłki! Ja od soboty śpię pod w dresie i oprócz kołdry to jeszcze dwa koce narzucam!
A jak ktoś od tego przyspieszy lub pogłębi chorobę to PSM powinien dopłacić do leków!!
O takiej pogodzie była mowa już na początku ubiegłego tygodnia! Widocznie zarząd PSM ma lokatorów w szerokim poważaniu!

Zima

Zgadzam się. Płaci się za ogrzewanie i to niemałe pieniądze, a gdy zrobiło się naprawdę zimno to niegrzeją! Zima ich zaskoczyła.

Anna z Pabianic

Człowieku jaka zima?? Dopiero zaczęła się jesień??

Zima

Pani Anno nie chodzi o Mój nick tylko o fakt ze rano było +1. Ja lubie ciepło i przy takiej temperaturze na zewnątrz kaloryfery powinny grzać, a panowie z ADM którzy sami grzeją się w swoich domach dopiero teraz obudzili się i myślą o włączeniu ogrzewania.

Len

21 stopni w miwszkaniu to zimno ??? Ech ….

Anna Z Pabianic

„Grzejniki są zimne jak lód, wieczorami trudno wytrzymać – skarży się nasza czytelniczka.” Ta sama czytelniczka nawet termometra w mieszkaniu nie ma, ale jest jej zimno, ojej jak zimno. Len, u mnie też w mieszkaniu podobna temperatura, więc nie wiem gdzie to zimno. Malkontentka jak trzeba będzie naorawdę dogrzać mieszkanie podczas mrozów, założy serdak, zawór przy grzejniku ustawi na 2,5 i będzie siedzieć z nosem przy podzielniku ciepła, patrząc czy aby za dużo jednostek nie przybyło.

Zima

Pani Anno proszę się nie wypowiadać za innych. Ja lubie ciepło i chce mieć ciepło. Jeżeli macie Państwo na swoich termometrach zakupionych na rynku u Ruska po 21 stopni to gratuluje…

Michał

U mnie było 19, nowe okna ale blok nie ocieplony.

Mieszkaniec

Grzejniki na piaskach jak były zimne, tak są nadal. Jakoś, ani PSM, ani ZEC się nie śpieszą z włączeniem ogrzewania