Strona główna Nie przegap Cicha noc (KONKURS)

Cicha noc (KONKURS)

0

W kinach można obejrzeć kolejny film w tematyce świątecznej. Tym razem to polska produkcja. Mamy bilety dla naszych Czytelników.

Adam (Dawid Ogrodnik), na co dzień pracujący za granicą, w Wigilię Bożego Narodzenia odwiedza swój rodzinny dom na polskiej prowincji. Z początku ukrywa prawdziwy powód tej nieoczekiwanej wizyty, ale wkrótce zaczyna wprowadzać kolejnych krewnych w swoje plany. Szczególną rolę do odegrania w intrydze ma jego ojciec (Arkadiusz Jakubik), brat (Tomasz Ziętek), z którym Adam jest w konflikcie oraz siostra (Maria Dębska) z mężem (Tomasz Schuchardt). Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy świąteczny gość oznajmia, że zostanie ojcem. Wtedy, zgodnie z polską tradycją, na stole pojawia się alkohol. Nikt z rodziny nie spodziewa się, jak wielki wpływ na życie ich wszystkich będą miały dalsze wydarzenia tej wigilijnej nocy.

Obejrzyj zwiastun filmu „Cicha noc”:

Do rozdania mamy 5 pojedynczych biletów na dowolny film w weekend w kinie Tomi. Jak je wygrać? Należy wysłać e-maila na adres: p.ciesla@epainfo.pl
W temacie e-maila proszę wpisać: „Cicha Noc – Imię Nazwisko„, a w treści odpowiedź na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe ukaże się tutaj 30 listopada (czwartek) około godz. 20.00. Bilety otrzyma 5 pierwszych osób, które wyślą poprawną odpowiedź na pytanie.

Pytanie konkursowe:
Film „Cicha noc” otrzymał dwie nagrody Złotych Lwów. W jakich kategoriach?

Bilety otrzymują: Przemek Jajeśniak, Katarzyna Staryk, Amelia Malinowska, Artur Bistuła oraz Kamila Buczek. Gratulujemy! Nagrodę można odebrać w kasie kina przed wybranym przez siebie seansem.

Repertuar kina Tomi
Repertuar kina Tomi

Dodaj komentarz

1600
  Subskrybuj  
Powiadom o