Strona główna Styl życia Uroda i zdrowie Brow Artist & Beauty – nowe miejsce dla Twoich nowych brwi

Brow Artist & Beauty – nowe miejsce dla Twoich nowych brwi

0

Brwi to oprawa naszych oczu. Od ich kształtu zależy wyraz twarzy oraz jej proporcje. W naszym mieście swoją działalność rozpoczyna właśnie Brow Artist & Beauty. Miejsce, w którym nasze oczy nabiorą blasku, a umysł odpocznie w przyjaznej i kameralnej przestrzeni.

– Pierwszy i najważniejszy krok do stworzenia brwi idealnych to praca nad ich geometrią, czyli dostosowanie jej do kształtu i proporcji twarzy klienta – mówi Klaudia Szcześniak, właścicielka gabinetu Brow Artist & Beauty oraz lingeristka. – Gdy ich forma zostanie już ukształtowana, możemy decydować, jaki rodzaj zabiegu upiększającego zastosować.

Brow Artist & Beauty to miejsce, które powstało z myślą o brwiach mieszkanek i mieszkańców Pabianic. To także przestrzeń, w której możemy się zrelaksować, odprężyć, wyciszyć. Gabinet został zaprojektowany tak, by swoim wnętrzem i kameralną atmosferą wpływał dobroczynnie na samopoczucie swoich klientek i klientów.

– W ofercie mojego salonu znajdują się zabiegi dedykowane wyłącznie brwiom. To m.in. nitkowanie, czyli specjalny sposób depilacji, który jest szczególnie precyzyjny oraz praktycznie bezbolesny, henna tradycyjna, jak i pudrowa, dzięki której osiągamy piękny, naturalny efekt, laminacja brwi, która pozwala na kilka tygodni ujarzmić te bardziej niesforne włoski, makijaż permanentny brwi oraz laserowe usuwanie dawnego lub nieudanego makijażu permanentnego – wymienia Klaudia Szcześniak. – Sam zabieg usuwania pigmentu trwa do dwóch minut i daje doskonałe efekty.

Warto wiedzieć, że do zabiegu henny pudrowej, w Brow Artist & Beauty stosowane są naturalne barwniki, pozbawione metali ciężkich, bezpieczne dla skóry z problemami alergii.

Co ważne, właścicielka salonu dużą wagę przykłada do tego, by atmosfera podczas wszystkich zabiegów upiększających sprzyjała wyciszeniu oraz relaksowi. Dlatego właśnie nastrój w gabinecie tworzą zapalone świece oraz japońska muzyka. Z tego samego powodu podczas wizyty w Brow Artist & Beauty przebywa tylko jedna klientka.

– Bardzo zależy mi na komforcie moich gości, dlatego godziny wizyt umawiam indywidualnie – dodaje właścicielka gabinetu. – Panie i Panowie, którzy zdecydują się oddać swoje brwi w moje ręce, absolutnie nie muszą obawiać się czy wyjdą stąd z ładnymi brwiami. Nie dość, że wyjdą z piękną oprawą oczu to poczują się wyciszeni i zaopiekowani atmosferą, jaka tu panuje.

Na pierwsze klientki oraz pierwszych klientów w Brow Artist & Beauty czekają spektakularne promocje cenowe.

Makijaż permanentny brwi kosztuje tu teraz 549 zł zamiast 899 (dopigmentowanie zawarte jest w cenie promocyjnej). Za laminację zapłacimy 99 zł zamiast 129. Henna pudrowa w promocyjnej ofercie to 69 zł. Cena regularna tego zabiegu to 79 zł. Jeśli chcemy pozbyć się makijażu permanentnego lub tatuażu, tylko teraz zapłacimy 199 zł zamiast 249.

– Aktualne ceny promocyjne to oferta czasowa dlatego zapraszam do kontaktu i umówienia wizyty konsultacyjnej. Wspólnie zdecydujemy, która forma pielęgnacji lub który zabieg będzie dla Państwa najlepszy – zachęca Klaudia Szcześniak.

Brow Artist & Beauty
godziny wizyt umawiane są indywidualnie pod numerem telefonu: tel. 665 200 485
lub poprzez wiadomość na Instagramie
k.browartistandbeauty
ul. 20 Stycznia 40 (ostatni lokal)
Pabianice

 

REKLAMA