Strona główna Aktualności Z miasta Brakują 643 podpisy. Będzie referendum?

Brakują 643 podpisy. Będzie referendum?

12

Przewodniczący klubu Twój Ruch w Pabianicach zapewnia, że do 15 maja zbierze 6,5 tys. podpisów za likwidacją straży miejskiej w Pabianicach.

Do liczby 6500 brakują już tylko 643 podpisy. Akcja zbierania podpisów została wydłużona do 15 maja.

– Brakuje nam już naprawdę niewiele i uda nam się je zebrać. Zdanie wszystkich pabianiczan, którzy złożyli podpisy musi być usłyszane. Czekamy tylko na złożenie podpisów w urzędzie miejskim  i decyzję o powołaniu referendum. Jesteśmy przekonani patrząc i zbierając podpisy o tym, że mieszkańcy w referendum zagłosują za odwołaniem straży miejskiej. Zdanie ludzi jest jednoznaczne – mówi Dawid Grzegorzewski, przewodniczący klubu Twój Ruch w Pabianicach.

Gdzie można się podpisać? – W poniedziałek jesteśmy od 10.00 do 14.00 przed urzędem miejskim. We wtorek na rynku przy ul. Moniuszki w godz. 9.00 – 12.00 oraz w godzinach 15.00 – 18.00 przed urzędem. W środę zliczymy podpisy, poinformujemy ile mamy i gdzie będziemy zbierać dalej – informuje Grzegorzewski.

REKLAMA
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Mam nadzieje że ktoś sprawdzi te podpisy bo sam podpisałem sie 5 raz za innych. Jest sporo osób spoza Pabianic którzy podpisali pod referendum.
Wielka LIPA te referendum jak partia Palikota

Bo to jest lipa i robienie pod publiczkę aby zaistnieć. Mnie też zaczepili i gadali takie bajki że ze śmiechu nie wyrabiałem. Na tych listach nie ma nr pesel, wiec mogą już przestać zbierać podpisy.Te listy nadają się do kosza na śmieci. Jak by był pesel to od razu okazało by się że większość podpisów to niepełnoletni.

dobrze że nie podpisałeś chłopczyku, wracaj do szkoły i nie gadaj z obcymi

dajcie im czas do końca roku, wtedy może zbiorą

biorąc pod uwagę że w miesiąc uzbierali 5 i pół tysiąca to pewnie trzeba pół roku na brakujące 500 zrzędo

Trz bym sie chetnie podpisala i wszyscy moi domownicy, aczkolwiek zaden termin nie pasuje… nie lepiej podslac liste po ludziach?

Nie ważne jak ważne aby ich zlikwidować

Podpisujcie zobaczymy jak prezydent słucha głosu wyborców

mam pytanie, czy inicjatorzy referendum przeczytali ustawę? Żeby referendum, które kosztuje ok 100.000 zł (koszty referendum Tkacza przeciwko Prezydentowi Dychto) się odbyło zgodnie z prawem, muszą być spełnione odpowiednie wymogi…bez których Prezydent nie może podjąć żadnych działań….ale skoro u Palikota są tacy spece to cóż…a może Pan Samoobrona-Palikot, powinien dołączyć do ruchu zmieleni.pl Pawła Kukiza, bo jak wytłumaczy ludziom, że podpisy które zbierał, to tylko kampania bo i tak wylądują w niszczarce….

Wolę 100 000zł na referendum niż 1 000 000 zł rocznie na utrzymanie straży miejskiej, która i tak nic nie robi……

Życzę serdecznie każdej osobie, która podpisała listę: żula na klatce, auta w bramie i trawnika przed blokiem zasranego przez psy tak jak jego psychika … i szczęśliwego nowego roku! 🙂

Czyli dokładnie to, co mamy teraz. Pozdrawiam 🙂