Strona główna Na sygnale Wypadki BMW na słupie. Gdzie kierowca? (AKTUALIZACJA)

BMW na słupie. Gdzie kierowca? (AKTUALIZACJA)

0

Około godz 5.00 nad ranem kierowca BMW roztrzaskał pojazd na betonowym słupie i uciekł z miejsca zdarzenia.

Do wypadku doszło przy ul. Łódzkiej 115 w Konstantynowie Łódzkim. Do pomocy poszkodowanemu popędzili strażacy z OSP Konstantynów i jeden zastęp z Pabianic.

– Według relacji świadka zdarzenia, kierujący BMW stracił panowanie nad pojazdem, wjechał na torowisko, wrócił na drogę i uderzył w słup energetyczny po drugiej stronie ulicy. Kierowca opuścił pojazd i uciekł. Na miejscu zdarzenia czynności wyjaśniające prowadziła policja – informują druhowie z Konstantynowa, którzy zabezpieczyli rozbity samochód.

AKTUALIZACJA: Policjanci Z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Pabianicach ustalili mężczyznę, który mógł kierować samochodem porzuconym po zdarzeniu drogowym. Jest to 29-letni mieszkaniec Konstantynowa Łódzkiego. W chwili ujawniania go w szpitalu w Pabianicach, gdzie zgłosił się na SOR, znajdował się w stanie nietrzeźwości mając w organizmie ponad 0,8 promila alkoholu. Policjanci będą teraz wyjaśniać okoliczności zdarzenia oraz czy mężczyzna kierował porzuconym pojazdem – informuje biuro prasowe Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

W sobotę około godz. 21.00 na ul. Piłsudskiego nietrzeźwy kierowca złamał słup energetyczny (ZDJĘCIA).

 


 

To już trzecia niedziela niedziela z rzędu z wypadkiem spowodowanym nadmierną prędkością. Przypomnijmy, że 22 lutego na drzewie przy Partyzanckiej rozbił się 22-letni kierowca Focusa (WIĘCEJ), a w ubiegłym tygodniu, 24-letni kierujący Toyotą wjechał w słup przy ul Orlej (WIĘCEJ).

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments