Strona główna Aktualności BMW jechało prosto na pieszego. Jest nagranie z monitoringu

BMW jechało prosto na pieszego. Jest nagranie z monitoringu

18
19-latek kierujący we wtorek późnym popołudniem BMW, o mały włos nie doprowadził do tragedii. Na nagraniu z miejskiego monitoringu widać jak jedzie prosto w pieszego. Mężczyzna zdołał odskoczyć w ostatniej chwili. 

Do zdarzenia doszło we wtorek o godz. 17.40 na ul. Wspólnej. Ostatecznie nikt nie odniósł obrażeń a 19-latek kierujący BMW został ukarany mandatem.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

raczej nie stracił panowania bez przyczyny tylko zakładam że złapał się już na „ciemno żółte” na sygnalizatorze więc jeszcze przed zdarzeniem pedał w podłogę bo nie będę czekał…i ups..karma go dopadła a pieszy mm powinien lecieć na stacje i od razu totka puszczać jak ma tyle szczęścia

mam auto na tylny napęd. na tym skrzyżowaniu podbija jak się w tym kierunku jedzie. Sam czasami lekko depnę bo „fajnie bokiem” poleci 🙂 Koleś albo chciał właśnie bokiem pójść i nie wyszło, albo depnął i go zaskoczyło to wybicie.
PS. pani na rowerze powinna zostać namierzona i mandat za brak świateł.
A Panu w białym bolidzie – c w d za nieudzielenie pomocy.

a Pan z BMW za co mandat?

Widze, że minusujący nie zrozumieli pytania 😀 i tacy ludzie mają prawa wyborcze…
„Speedegonzales” – wymieniłeś wszystkich poza kierowcą BMW. Więc chciałbym spytać za co mandat chcesz mu dać, bo chyba chcesz? Jestem bardzo ciekawy 🙂

wina kogoś w bmw ( bo to nie kierowca skoro takiego prostego manewru nie opanował) jest bezsprzeczna i mandat się należy. Ja poruszyłem kwestię pozostałych uczestników na tym nagraniu. Niewidocznej pani bez światła i olewczego podejścia kierowcy białego auta co do stanu życia osób uczestniczących w wypadku. Kiedyś ktoś go może podobnie potraktować…

Od momentu uderzenia do końca filmu mija 15 sekund. Na takiej podstawie twierdzisz, że białe auto nie zareagowało jak również rowerzystka?

Oj jak to za co proszę się podszkolić z przepisów ruchu drogowego 🙂

Proszę zapoznać się z terminem „pytanie retoryczne” 🙂

I znalazł się imbecyl z bmw, „ja dałem dupy ale co robili inni”

Szczylek bez umiejętności w swoim pięknym szrocie i nieszczęście gotowe.
PS. Był projekt zmian „pord” zakładający ograniczenia dla takich szczurków i ich pojazdów, ale nie wypalił. Od razu widać po takim zupełny brak wyrobienia i doświadczenia życiowego, ale bmw musi być. Że-na-da.

chyba go lekko wybiło 😀

Tu nie zawinił ani tylny napęd, ani pogoda, ani nadmierna prędkość ( co widać na nagraniu), tylko głupota kierującego. Hopy się przejeżdża po prostej ( takowy tam jest dokładnie na styku jezdni Partyzanckiej i Wspólnej). Jakakolwiek zmiana kierunku jazdy w momencie zmniejszonej przyczepności spowodowanej lewitacją raczej nigdy nie kończy się utrzymaniem zamierzonego kierunku jazdy. Chyba że kierujący to skalkulował i umieścił w zamierzonym torze jazdy. Jednak ten raczej nie miał umiejętności do zrobienia prostego dryftu a co dopiero tak skomplikowanych obliczeń. Według mnie sytuacja była do obrony, zawinił brak doświadczenia. Czy on w ogóle wie do czego służy kierownica, samochód… Czytaj więcej »

BMW jakoś mnie to nie dziwi

Mandat!!! Śmiech na sali… Na dzień dobry za coś takiego to wniosek do sądu o ukaranie kierowcy

nie widzę nikogo odskakującego. natomiast widzę, że kierowca z białego auta trzyma się zasady, że samobójców z bmw nie ratujemy!

Umówić okuliste? Może nie był to typowy skok, ale jednak krok w bok zrobiony bo ktoś nie umie jezdzic

A wystarczyło trochę skontrować…

Zawsze wybija lekko akurat kierowce bmw – ciekawe, jednak głupota potrafi latać.
Boję się takich głupków ale jak (odpukać) trafi na kogoś z mojej rodziny to odrąbę łapska siekierą na mandacie się nie skończy.
Nie znajduję kompletnie żadnego logicznego wytłumaczenia tej sytuacji poza GŁUPOTĄ!!!