Strona główna Dzieje się Bezpłatne seanse dla dzieci w języku ukraińskim w kinie Helios

Bezpłatne seanse dla dzieci w języku ukraińskim w kinie Helios

1

– Z myślą o dzieciach, które stanowią liczną grupę wśród uchodźców z objętej wojną Ukrainy, aby choć na chwilę pomóc oderwać im się od dramatycznych wydarzeń ostatnich dni, od 4 marca rozpoczynamy cykl bezpłatnych seansów w języku ukraińskim – informuje Helios. 

Dzięki uprzejmości Warner Bros Pictures, pierwszym tytułem, zaproponowanym w ramach cyklu, będzie film „Kosmiczny mecz: Nowa era”.

– Zaplanowaliśmy co najmniej jeden seans dziennie, przez cały tydzień, w każdym kinie Helios. Jeśli macie kontakt z ukraińskimi rodzinami, dziećmi, społecznością, to zachęcamy do informowania ich o tej akcji. Chcemy dać im możliwie jak najwięcej radości – mówi Piotr Ścigała, dyrektor pabianickiego Heliosa.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w salach, zorganizowane grupy proszone są o wcześniejszą rezerwację. Tylko potwierdzona rezerwacja mailowa lub telefoniczna gwarantuje wejście na seans, zwłaszcza w przypadku grup zorganizowanych. Bezpłatne wejście przysługuje również opiekunom.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Super, że Helios wyszedł z taką inicjatywą. A samo kino jest naprawdę przyjemne, najlepsze w okolicy. Zawsze kiedy z córką odwiedzam Tkalnię, to wybieramy się wspólnie do kina na jakąś bajkę czy film rodzinny.