Strona główna Na sygnale Bezdomny zamarzał w pustostanie. Znaleźli go dzielnicowi

Bezdomny zamarzał w pustostanie. Znaleźli go dzielnicowi

3

Pabianiccy dzielnicowi uratowali bezdomnego przed zamarznięciem. Pijany i wyziębiony 47-latek leżał w pustostanie przy ul. Nawrockiego. Mężczyzna trafił do szpitala.

Pabianiccy dzielnicowi przeczesywali pabianickie pustostany, aby sprawdzić, czy nie przebywają tam bezdomni. W jednym opustoszałych budynków przy ulicy Nawrockiego odnaleźli bezdomnego. Wyziębiony i upojony alkoholem 47-latek leżał na prowizorycznym posłaniu. Kontakt z nim był bardzo utrudniony. Dzielnicowi na miejsce wezwali karetkę pogotowia. Bezdomny został zabrany do szpitala.

Policja apeluje:

Zwracajmy uwagę na los osób bezdomnych. Każdy napotkany przypadek, gdzie zagrożone jest życie takich osób zgłaszajmy na numer alarmowy 112. Można w tym celu korzystać również z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Każdy przekazany sygnał zostanie sprawdzony i może uratować komuś życie.

Podobne akcje przeprowadza straż miejska. Ostatnio funkcjonariusze pokazali, w jakich warunkach żyją bezdomni, którzy nie chcą skorzystać z pomocy przygotowanych specjalnie dla nich miejsc.

Straszny widok. Tak żyją bezdomni

3
Dodaj komentarz

1600
2 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
3 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Witek

to zamarzł ??
czy zmarzł ??

Monika

zamarzAł

Gienek

Na bugaju obok biedronki
Pod schodami upc jest materac i legowisko dla bezdomnych