Strona główna Na sygnale Bezdomny zamarzał w pustostanie. Znaleźli go dzielnicowi

Bezdomny zamarzał w pustostanie. Znaleźli go dzielnicowi

3

Pabianiccy dzielnicowi uratowali bezdomnego przed zamarznięciem. Pijany i wyziębiony 47-latek leżał w pustostanie przy ul. Nawrockiego. Mężczyzna trafił do szpitala.

Pabianiccy dzielnicowi przeczesywali pabianickie pustostany, aby sprawdzić, czy nie przebywają tam bezdomni. W jednym opustoszałych budynków przy ulicy Nawrockiego odnaleźli bezdomnego. Wyziębiony i upojony alkoholem 47-latek leżał na prowizorycznym posłaniu. Kontakt z nim był bardzo utrudniony. Dzielnicowi na miejsce wezwali karetkę pogotowia. Bezdomny został zabrany do szpitala.

Policja apeluje:

Zwracajmy uwagę na los osób bezdomnych. Każdy napotkany przypadek, gdzie zagrożone jest życie takich osób zgłaszajmy na numer alarmowy 112. Można w tym celu korzystać również z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Każdy przekazany sygnał zostanie sprawdzony i może uratować komuś życie.

Podobne akcje przeprowadza straż miejska. Ostatnio funkcjonariusze pokazali, w jakich warunkach żyją bezdomni, którzy nie chcą skorzystać z pomocy przygotowanych specjalnie dla nich miejsc.

Straszny widok. Tak żyją bezdomni

REKLAMA
Poprzedni artykułCi radni pokazują, jak żyć oszczędnie
Następny artykułFabryka Wełny rozwija skrzydło
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

to zamarzł ??
czy zmarzł ??

zamarzAł

Na bugaju obok biedronki
Pod schodami upc jest materac i legowisko dla bezdomnych