Strona główna Aktualności Z miasta Auta na trawniku, a parking pusty

Auta na trawniku, a parking pusty

18
Niedziela, 1 lipca godz, 20.17

Przy ul. Waltera Jankego powstał parking za ponad 170 tys. złotych, ale część kierowców i tak wjeżdża na trawnik. Bo mają bliżej do domu. 

Kilka dni temu zakończyła się budowa parkingu. Prace sfinansowane zostały przez miasto i Pabianicką Spółdzielnię Mieszkaniową. Dzięki tej inwestycji mieszkańcy zyskali około 50 miejsc postojowych, których jak wiadomo, brakuje w całym mieście.

Tymczasem część kierowców w dalszym ciągu zostawia auta na trawniku, choć nowy parking jest 10 metrów dalej. Za parkowanie na trawników można dostać mandat w kwocie nawet do 500 złotych.

Niedziela, 1 lipca, godz. 11.20
Pusty parking, niedziela 1 lipca, godz. 11.19
REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

No i co w tym złego ?

Artykuł tak sugeruje.
Panie Redaktorze, a może jest tak że parking jest pełny wieczorem jak wrócą mieszkańcy z pracy.
Zostały tylke te samochody na trawie, którymi w nocy ktoś przyjechał i nie było miejsca dla mieszkańców bo wszystkie inne były już zajęte.
Skąd teza że parkują bo mają bliżej do domu ?
Gdzie zdjęcie parkingu z godz. np. 22:00 ???

Niepotrzebnie gmatwasz !
Może jeszcze w Boże Narodzenie albo Sylwestra, w deszczu, w śniegu…. ogarnij się !

I złego i mandacik się należy !

Rozważam różne scenariusze, taka teza może być krzywdząca dla okolicznych mieszkańców, a dopytuje bo jako rzetelny portal informacyjny epainfo napewno zweryfikowało różne powody dla których te auta tam stoją. 😉

Twoje rozważania, twoja sprawa. Rzetelny Portal podał info. Od weryfikacji są odpowiednie służby.
A taki scenariusz w realu : pod moim blokiem przydzwonili gościowi mandatem za parkowanie na ulicy pod tym betonem, ale tylko dlatego, że „ lojalny „ obywatel złożył na tamtego donos. Teraz, sam tam parkuje….

dla buraków jak ty to pewnie nic złego

Bo to Polska właśnie.

Z całym szacunkiem… nie tyle Polska, co Polacy. A może to już migranci, nie daj Boże, od Makreli ?

Wiele osób jest wygodnych i nie chce im się iść dalej na parking. Nie mówię że wszyscy ale wielokrotnie widziałam jak parkują na trawnikach mimo że na parkingu jest pełno miejsca.

A wolelibyście leżeć na kostce czy na trawie?

Taka agata pokazuje na własnym przykładzie że jest przyzwolenie na łamanie prawa i na brak rozsądku. Pewnie ona parkuje swym gratem gdzie popadnie. Jej pies sra na trawnik, ale jak sama wdepnie w g.wno to ma pretensje do całego świata. Jej dzieciaki niszczą sprzęt do zabawy w parkach i ma placach zabaw ale sama nie uważa tego za coś złego bo to sprzęt darmowy przecież. Śmieci wyrzuca gdzie popadnie, przy jeździe samochodem nie wrzuca kierunkowskazu podczas skręcania. Z sąsiadami wykłóca się o wszystko, idąc ulicą odwraca głowę i udaje ślepą gdy inny czlowiek jest w potrzebie. Ale za to do… Czytaj więcej »

Uuuu…. dołożyłeś do pieca na full !
Dodam jeszcze tylko skromnie, że najpierw trzeba być człowiekiem….

Mandat wypisać i po problemie.

Parking dla mieszkańcow cz tych buraków z za płotu?

oto polaczek zawistny i zazdrosny…. czemu ” buraki „, bo pracują , i kupili tam mieszkania, po drugie , mają swoje parkingi