Strona główna Aktualności Polityka Andrzej Duda minął się z prawdą. Chodzi m.in. o Pabianice

Andrzej Duda minął się z prawdą. Chodzi m.in. o Pabianice

30
Pabianiczanie i mieszkańcy powiatu przez 5 lat nie doczekali się wizyty Prezydenta RP na swoim „podwórku”. Tymczasem Andrzej Duda twierdzi, że odwiedził wszystkie powiaty. 

Niestety, nie doczekaliśmy się Andrzeja Dudy na naszym terenie podczas tegorocznej kampanii. Głowa państwa nie odwiedziła nas również przez 5 lat rządów. Andrzej Duda twierdzi jednak, że był w każdym powiecie. Podczas wystąpienia na wiecu wyborczym mówił tak:

– Dziękuję wszystkim tym, którzy przychodzili na moje spotkania, nie tylko w czasie kampanii, ale wcześniej przez całe 5 lat prezydentury, bo rzeczywiście odwiedziłem wszystkie powiaty i widziałem się z moimi rodakami we wszystkich zakątkach Polski – mówił Duda.

Nie udało nam też się odnaleźć śladu po wizycie i spotkaniu z mieszkańcami w powiecie łaskim czy poddębickim.

Może w ciągu najbliższych 5 lat Prezydent RP zrealizuje swoją wizję i faktycznie spotka się ze swoimi rodakami we wszystkich zakątkach Polski. Również w Pabianicach.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
30 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

P. redaktorze proszę się do tego ustosunkować. POZDRAWIAM!!!!!.

P. prezydent dziękuję: tym wszystkim którzy przychodzili na spotkania, w czasie KAMPANII !!! I tym którzy przychodzili podczas 5-ciu lat prezydentury. Tak więc ta wizyta w 2015 r. to była wizyta w czasie kampanii przed 1 turą wyborów w 2015 r. , i prezydent nie mijał się z prawdą że był w Pabianicach. Myślę że tak też może było odnośnie powiatów: łaskiego i poddębickiego, ale tu już nie mam 100% pewności. Ale tu nie o to chodzi, a o to że p. ANDRZEJ DUDA BYŁ W PABIANICACH. A w przedstawionym przez Pana fragmentu wystąpienia p. prezydenta, nie ma śladu że… Czytaj więcej »

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/wszystkie-powiaty-andrzeja-dudy/0b3pzej
No już nie wiem, jeśli to już Pana nie przekona to będzie to wykładnikiem pańskiego umysłu .Myślę iż Pan to opublikuje i nic nie pozmienia.
POZDRAWIAM !!!!!

Czyli gdyby Duda był w Pabianicach w wieku na przykład siedmiu lat, to twoim zdaniem też by się liczyło??? ;D Będę kulturalny i nie wypowiem się na temat twojego umysłu Siwy, który jak widać nie ogarnia, że Duda mówił o wizycie we wszystkich powiatach w kontekście TEJ kampanii, a nie sprzed 5 lat (słuchałem tej wypowiedzi uważnie).

Panie Przemku, nie ma sensu o tym pisać. Nie dlatego, że nie warto pisać prawdy, ale naraża się Pan na hejt i ataki troli opłaconych i ideologicznych (ci drudzy to jeszcze cięższy temat, bo są świecie przekonani do swoich „racji”).
A rozliczanie z obietnic nikogo przekonanego nie przekona, a nieprzekonani i tak wiedza swoje. I nie ma tu znaczenia czy rozliczamy ze słów rzuconych tak o pod publikę czy z rzeczywistych obietnic. Sam fakt, że ktoś kłamie i tak nie zmieni jego poparcia, bo przecież CI POPRZEDNI też kłamali. A to już uzasadnia wszystko.

Bo tu pies z kulawą nogą nawet nie chce zaglądać

Był. Był. Czy wobec bezstronności mediów p. Trzaskowski też zostanie rozliczony z obietnic? wczoraj miała być nadana nazwa ulicy w Warszawie ale prezydent stolicy zaginął..

Pompuje pewnie ścieki

Gdybyś choć trochę wiedział, jak wygląda procedura zmiany nazwy ulicy?! To byś farmazonów nie wypisywał! 🙂

Ooooo, wafel. Mój ulubiony POkemon? Coś POsmutniałeś ostatio? : )

Bardzo ważny artykuł!!! Jakby każdy polityk tylko w takim stopniu kłamał byśmy w raju żyli 😀

Panie Jach, pliiiiiis. Niech pan mi nie odbiera wiary w pana zdrowy rozsądek. Wiem, że są wakacje i tematy z czapy musi pan pisać ale na serio… Może lepiej zająłby się pan obietnicami naszego prezia Grzesia, bo jak na razie mamy super miasto tyle, że na bilbordach… No masakra jakaś

Mnie na przykjład interesuje to, że prezydent kraju nie znalazł czasu przez 5 lat zeby odwiedzic moje miasto. Miał ponad 1800 dni na to.

przecież i tak byś tyłka z chałupy nie ruszył jakby przyjechał 😀

O toto

Dokładnie Grzesia to żadna redakcja w Pabianicach nie chce rozliczać, Bo jakby zaczęły to ogłoszenia płatne i promocyjne by się skończyły z urzędu miasta .A jakoś trzeba żyć

Transparentne proszę o artykuł rzetelny i porównać jak rozwijają się miasta ościenne w dużych aglomeracjach albo w aglomeracji łódzkiej. Proszę zobaczyć jaki dochód na mieszkańca jest w Konstantynowie, Aleksandrowie itd. Proszę pokazać jakie inwestycje w tym czasie ( rządów Grzesia ) zostały do tych miast przyciągnięte i ile dały miejsc pracy. Proszę pokazać jak wyglądają centra tych miast ( rynki ).Wystarczy chcieć , aby zobaczyć ,że ta władza prowadzi to miasta do ruiny, tylko Wy tego nie chcecie zobaczyć. Jedyny plus to inwestycje osób prywatnych Furman , Tkalnia.

Duda, jego formacja polityczna i zwolennicy ciągle mijają się z prawdą. Aż któregoś pięknego dnia się z nią boleśnie zderzą.

Trzaskowskiego i Biedronia sobie zapraszajcie,najlepiej w parze,bo oni do tej dziury najlepiej pasują!!!!

Skoro to taka dziura to czemu jeszcze w niej siedzisz,Polska jest wielka a Świat jeszcze większy możesz poszukać mniejszej dziury i się przeprowadzić.

a ty z jakiej dziury pochodzisz pewnie innej czyli z oka centrum rowu marianskiego matka natura cie wyplula

Prywatnie byłem na wycieczce szkolnej w Krakowie
Czy jak zostaną prezydentem ?
mogę powiedzieć, ze już to miasto Kraków odwiedziłem ?
Będzie się liczyć do wizyt prezydenckich ?

A Grzegorz obiecał nam fige i dotrzymał słowa.😭

Czy Grzesiu zaprosił kiedyś prezydenta ? Kto by chciał zaglądać do tej upadającej dziury, gdzie rządzi od lat klika z PO. Wstyd prezydentowi było pokazać taki rynek i Starówę