To kolejna edycja inicjatywy pabianickich harcerzy. W tym roku prace oddało 1336 dzieci. Mieli za zadanie narysować własne autoportrety, portrety swoich kolegów lub rodzeństwa.

Oficjalne otwarcie Alei Pabianickich Dzieci nastąpiło dzisiaj o 16.00 przed Urzędem Miasta. Po krótkich przemówieniach zostały przedstawione zwycięskie prace. Uczestnicy byli podzieleni na trzy kategorie: przedszkola, szkoły podstawowe klasy 1-3 i szkoły podstawowe klasy 4-7. W każdej z nich nagrodzona została najlepsza trójka. Wśród nagród znalazły się m.in. darmowe pobyty na jednej z baz Hufca ZHP Pabianice, bilety do kina oraz vouchery do pokoju zagadek dla dzieci.

Największym zaskoczeniem okazał się brak danych jednej ze zwyciężczyń. Praca oddana przez Magdalenę (która narysowała swój autoportret) ze szkoły w Chechle bardzo ujęła jury, jednak nie zawierała danych kontaktowych. Poniżej prezentujemy pracę, której autorkę poszukują organizatorzy. Po odbiór nagród można zgłaszać się do biura hufca przy ul. Konopnickiej 39.

Na przybyłych gości czekał dmuchany zamek, darmowa wata cukrowa oraz gry i animacje przygotowane przez harcerki.

Aleję można podziwiać przez najbliższy tydzień w ciągu pomiędzy Urzędem Miejskim a ul. Kilińskiego.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments