Strona główna Na sygnale Wypadki 84-latek za kierownicą. Wjechał w nową latarnię

84-latek za kierownicą. Wjechał w nową latarnię

17
Tuż po godzinie 15.00 w środę, kierujący Suzuki podczas skrętu w lewo nie opanował pojazdu i wjechał w latarnię. Słup został złamany. 

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu przy SP 17. Kierujący Suzuki jadąc ul. Sikorskiego skręcał w lewo w ul. Warszawską. Podczas manewru stracił panowanie nad autem i uderzył w latarnie. Mężczyzna był trzeźwy, nie odniósł obrażeń.

Policjanci ukarali 84-latka mandatem, po czym zabezpieczali miejsce zdarzenia do czasu przyjazdu pogotowia energetycznego.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Gdyby w tej sytuacji w tym miejscu wjechał w pieszego na pasach, to wszyscy napisaliby, że wina pieszego. W tym przypadku, kiedy wjechał w latarnię, wszyscy napiszą, że już za stary na kierowanie i policjanci powinni mu zabrać prawo jazdy/rodzina powinna mu zabrać/lekarz powinien mu zabrać.

Gdyby w tej sytuacji w tym miejscu wjechał w pieszego na pasach, to wszyscy napisaliby, że wina pieszego.

Niezła odklejka.

Odklejka? Sytuacja dokładnie jak tutaj: https://epainfo.pl/13-latka-potracona-na-przejsciu-dla-pieszych-za-kierownica-starszy-pan/
Wystarczy przeczytać komentarze. Połowa obarcza za zdarzenie nieczemu winną dziewczynę. Pewnie jeden z nich należy do ciebie.

Last edited 12 dni temu by Stary

Jeszcze nie oddano do użytku, a już popsuto.
Ręce opadają.

Już oddane, żółte linie scierają przecież 🙂

Niedostosował prędkości do panujących warunków na drodze.😉💪

Zmotoryzowana geriatria po raz kolejny robi demolkę w naszym mieście. Kiedy w końcu obowiązkowe coroczne badania dla dziadków za kółkiem?

Dziady za kółkiem? Mówisz o kierowcach Daci, Fiatów , Volkswagenów, 10 letnich BMW?

Nigdy za duży elektorat.

karę i tak poniesie, jeden : mandat + pkty, dwa: naprawa z jego OC – niby nie płaci ze swojej kieszeni , ale przy nowej polisie ubezpieczyciel go podsumuje i swoje dołoży, może 12, 14 lub 15 emeryturki mu starczy

Ale co to za kara?
Będzie jeździł dalej a może niedowidzi lub ma cukrzycę nieleczoną?
Takie badania powinny być dla dobra ogółu od 60 roku życia i byłoby po problemie a takto mamy to co mamy.
U młodych kierowców to z reguły brak mózgu a u tych po 60 nikt mi nie powie ,że brawura bardziej brak refleksu lub niedowidzenie.
To nie jest nawet śmieszne bo to kolejny wypadek w miesiącu z osobą po 60 roku życia.

Czyli dla dobra ogółu do 30 roku życia badania psychiatryczne i psychologiczne, może dałoby się w znacznej części wyeliminować brak mózgu i byłoby po problemie.

Nigdy, bo w Sejmie większość powyżej 60… i nie uchwałą…

kiedy wreszcie skończy się to atakowanie infrastrukturą staruszków na drodze?!?

Co z tego że trzeżwy, ale po takiej ilości leków pewnie że w bani bałagan

może teraz jak odbudują to ktoś sprawdzi czy jest norma oświetleniowa spełniona na tym skrzyżowaniu bo raczej nie jest. ciemno a w szczególności na pasach przy wjeździe w nawrockiego

Każdy z nas , nawet ten co ma teraz 20 lat też dojdzie do wieku 80 latka. A który z obecnych na forum kierowców kiedy osiągnie wiek staruszka to znaczy 70 lat odda dobrowolnie swoje prawko Wydziałowi Komunikacji.