Strona główna Aktualności 430 tys. złotych do rozdania

430 tys. złotych do rozdania

6

Urząd Miejski zbiera wnioski na dotację dla pabianickich klubów sportowych. Sprawdź na co można uzyskać pieniądze.

Kwota 430 tys. złotych przeznaczona jest na szkolenie sportowe dzieci i młodzieży w poszczególnych dyscyplinach sportu, organizację  zawodów sportowych lub uczestnictwo w nich, a także udział rozgrywkach ligowych pabianickich klubów sportowych.

Wnioski o dofinansowanie mogą składać pabianickie kluby sportowe na realizację konkretnych zadań
i projektów. Przyznane dotacje na zadania będą rozliczane na podstawie umowy i sprawozdania z wykonania konkretnych zadań.

– Kryteriami przy przyznawaniu dofinansowania będą osiągnięcia i poziom sportowy zawodników, liczba zawodników w klubie, ranga zawodów, rekreacja i sport niepełnosprawnych – informuje Aneta Klimek, rzecznik Urzędu Miejskiego w Pabianicach.

Wniosek należy złożyć osobiście w Urzędzie Miejskim w Pabianicach, ul. Zamkowa 16 (Biuro Obsługi Interesantów- parter), do 23 stycznia. Odpowiedni formularz można pobrać tutaj.

Dodaj komentarz

6 komentarzy do "430 tys. złotych do rozdania"

1600
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o

Dofinansujcie piłkę nożną a pieniądze się pośrednio zwrócą.
Jeśli kilkudziesięciotysięczne miasto jak Pabianice będzie miało klub piłkarski choćby w III lidze (czwarty poziom rozgrywkowy) to na domowe spotkania będzie przychodziło spokojnie po kilka set czy tysięcy osób. Generuje to wpływy z biletów ale i zyskać może wszystko co okołoboiskowe – chociażby klubowy marketing czy jakieś budki z jedzeniem/piciem nawet.

Bzdury piszesz Kolego. Nigdy na tym poziomie rozgrywkowym finansowanie piłki nożnej nie powoduje jakichkolwiek zysków. Kilka tysiecy kibicow? Zdajesz sobie sprawę ile kosztuje zabezpieczenie imprezy masowej?

O czym mowa. W zeszłym roku Włókniarz dostał mniej niż jacyś biegacze po omacku czy tam z kompasem. Wpierw trzeba oddzielić sport od rekreacji to pierwsze. Drugie dla porównania taki Rzgów dostaje od miasta ponad 350 tysięcy czyli niemal tyle co wszystkie kluby u nas. I grają w tej samej lidze. Piłka nożna to olbrzymie wydatki więc zapomnijcie o jakichś ligach w tym mieście. Chyba, że MIELE sypnie groszem. W końcu będą tu dzięki kolegom prezesa Kosmala.

Włókniarzowi to nie należy się nawet złotówka!
Dostali od miasta w ramach budżetu autokar, a dzieciaki i tak jeżdżą w wynajętych autobusach, za których płacą rodzice, to jest skandal!!

Piłka nożna w Pabianicach od lat kilkunastu jest na poziomie LZS Kozia Wólka. A prowadzenie w klubie sportowym działalności politycznej przez zarząd to prawdziwy skandal. Między innymi stąd jest brak wyników sportowych. A propos- czy prezes Kosmala dostał już wyrok?

Przepraszam bardzo ale ci biegacze (po omacku czy z kompasem )to jest tez młodzież ktora trenuje przez 6 dni w tygodniu po 2/3 godziny dziennie i w swoim dorobku maja mistrzów Polski i Europy i nie zgadzam sie ze mozna nazwac to rekreacyjne bieganie . Kazdy sport jest wazny czy to pilka,plywanie czy bieganie