Strona główna Na sygnale Kryminalne 37-latek uszkodził grób „teściowej”. Nie pierwszy raz

37-latek uszkodził grób „teściowej”. Nie pierwszy raz

4
fot. policja

Mężczyzna zatrzymany w piątek na pabianickim cmentarzu musiał mieć wielki żal do nieżyjącej już matki swojej konkubiny. Po raz kolejny chciał zniszczyć jej nagrobek. Tym razem został ranny w nogę. 

Sprawę opisywaliśmy w sobotę, po tym jak straż pożarna musiała ratować 37-latka, któremu płyta nagrobkowa spadła na nogę. Teraz całe zdarzenie dokładnie przedstawiła policja. Okazuje się, że mężczyzna już 2 lata temu znieważył to samo miejsce pochówku.

– Pabianiczanin jest dobrze znany stróżom prawa. Już po raz drugi 37-latek uszkodził ten grób, kopiąc i niszcząc płyty. Usłyszał już zarzut znieważania miejsca pochówku co zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności – wyjaśnia kom. Ilona Sidorko z KPP Pabianice.

Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się także, że pabianiczanin jest poszukiwany do odbycia kary więzienia za inne przestępstwa. Sprawca następne miesiące spędzi w areszcie. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Wcześniej skaleczył się potłuczonym zniczem. Jeszcze wcześniej poparzył się ogniem. Itd itd. teściowa się broni.

Trza było mma z teściową za życia robić a nie teraz po alko na nekropolii

dobrze że schodów na pl.Piłsudskiego nie ruszał

Odnoszę wrażenie, że większość drobnych przestępców to życiowe przegrywy, niedorozwoje, które nie nadają się do normalnej pracy, przez co schodzą na ścieżkę przestępstw. A ponieważ nadal są popierdółami i niedorozwojami to zaraz dają się złapać…na przykład przygniatając się do gleby nagrobną płytą.