Strona główna Na sygnale 16-latek leżał przed sklepem na starówce

16-latek leżał przed sklepem na starówce

12
Nastolatek leżał na betonie, tuż przy wejściu do sklepu monopolowego. Przechodnie zadzwonili po pomoc. 

Pierwszy na miejsce, tuż przed godz. 15.00, przyjechał patrol policji.

–  Funkcjonariusze zastali leżącego na chodniku 16-latka, z którym kontakt był utrudniony. Był półprzytomny, bełkotał coś do siebie. Mówił, że boli go brzuch oraz głowa oraz, że wcześniej spożywał alkohol – wyjaśnia okoliczności zdarzenia nadkom. Joanna Szczęsna, rzecznik naszej policji.

Policjanci, ze względu na stan nastolatka, nie mogli przebadać go alkomatem. Wezwali pogotowie ratunkowe, które zabrało nieletniego wraz z przybyłą na miejsce matką do szpitala. Sprawą zajmą się policjanci z Zespołu ds Nieletnich.

REKLAMA
Poprzedni artykułWsiadł na skuter po alkoholu. Stanie przed sądem
Następny artykułMłody radny obronił pracę magisterską. Na piątkę
Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

„na starówce”… hehe, eufemistycznie do bólu 😉

tam powinna stać budka ze strażnikami miejskimi, powinny być kontrole i tablica z ulatkami o szkodliwości alkoholu. w przypadku dopalaczy to pomogło i sklepu ni ma!

Co z tego że sklepu nie ma jak dopalaczami i tak handluja .Sukcesu żadnego .

osobie, która podała niepełnoletniemu alkohol lub dopalacze powinno się obciąć łapy i jaja (chyba, że to kobieta to wysterylizować, bo nie nadaje się na matke)

Akurat przejeżdżałem tamtędy, dodatkowo miał jeszcze drgawki,…dziewczyna w dżinsach chyba go znała…

Patrole tam są,lecz przejadą,nie zawsze (w 80,%)zerkną i kebabik.Ale podwyżki chcą.Nie podjadą do osób przed Którymi czują respekt….Cała Nasza Yyy „policja”!Bravo😐….

Podwyżki już dostaliśmy czujemy respekt a Ty też czujesz czy jak się coś zadzieje to lecisz z podkulonym ogonem :-). Bravo

Przede wszystkim nie jesteśmy na „Ty”.Dlaczego miałabym uciekać?Każdy powinien ponosić karę za Swoje czyny.Nie uciekać.A może tak przytoczę pewną sytuację.”Pan bezdomny został skopany za NIC przez osobę bez jedenej kończyny…I nie dość,że policja puściła Go bez okazania dokumentów,pouczenia,to Ja zostałam spisana za chęć udzielenia pomocy.Więc o czym mowa?!Helloł.Pozdrawiam 🙂

Kebabik to podstawa foodtrack jest oblezony na niebiesko.

500+ poszło na wakacje 😉 Dobrze wydana zapomoga 🙂

Typowe Pabianice, sama Patola

W tych kamienicach sprzedają ciekawe rzeczy i taniej niż w sklepie.