Strona główna Dzieje się Życie szkolne 1000 złotych od starosty

1000 złotych od starosty

3

Podczas oficjalnego rozpoczęcia roku szkolnego placówek ponadgimnazjalnych, starosta Krzysztof Habura, wręczył stypendia dla wyróżniających się uczniów.

– Przed wami rok wytężonej pracy i nauki. Miejcie świadomość że nowe czasy niosą nowe wyzwania – mówił starosta na dziedzińcu Zespołu Szkół nr 1. – Zrozumcie, że sukces osiąga ten, kto potrafi wziąć wykształcenie w swoje ręce.

Wyróżnionych zostało 21 uczniów. Każdy dostał jednorazowe stypendium w kwocie 1 tys. złotych. Najwięcej stypendystów ma Zespół Szkół nr 2. Na liście znalazło się 8 uczniów tej szkoły. 5 wyróżnień trafi do ZS nr 1, a po dwa do II LO oraz ZS nr 5.
Pod ocenę brane była średnia na świadectwie, ale również osiągnięcia naukowe, sportowe oraz działalność poza lekcyjna. Kandydatów wskazywali dyrektorzy poszczególnych placówek.

reklama

planet-2

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Młodzi ludzie teraz to doskonale rozumieją Panie Starosto 🙂

„1000 złotych od starosty” ??? powinno być 1000 złotych od podatnika. Starosta to tylko hostessa w tym przypadku. Nawet do Watykanu pojechał za cudze jakiś czas temu. Dopiero jak się afera zrobiła to oddał ze swoich.

’Zrozumcie, że sukces osiąga ten, kto potrafi wziąć wykształcenie w swoje ręce”. Powiedział inż. budowlany, który pracuje w zawodzie.