Strona główna Dzieje się Zacznij nowy rok od wygrania 567 milionów złotych!

Zacznij nowy rok od wygrania 567 milionów złotych!

0

Ameryka szaleje! Już dziś odbędzie się kolejne losowanie jednej z największych loterii na Świecie – Amerykańskiej MegaMillions. Do wygrania będzie 137 milionów dolarów, co w przeliczeniu na złotówki daje sumę wynoszącą ponad 567 milionów złotych!

Wygranie takiej sumy, uplasowałoby nas w gronie 20 najbogatszych Polaków wg. tygodnika Forbes, a jeśli zdecydowalibyśmy się odłożyć całą sumę w banku, to z samych odsetek otrzymywalibyśmy ponad 2 miliony złotych miesięcznie!

Jak zagrać? Do tej pory, jedyną możliwością udziału w MegaMillions był zakup zakładów w kolekturze na terenie USA, jednak wszystko uległo zmianie od czasu pojawienia się w Polsce platformy World Lottery Club.

World Lottery Club to prosta w obsłudze, bardzo intuicyjna platforma, która oferuje zakłady na największe loterie na Świecie, w takich samych cenach co oficjalne kolektury. Dodatkowo, platforma WLC jak również obsługa klienta dostępna jest dla klientów w języku polskim, co sprawia, że komunikacja z platformą jest prosta i przyjemna.

Całość wygranych przelewana jest na dowolnie wybrane przez gracza konto, a tylko w poprzednim roku, serwis okazał się szczęśliwy już dla ponad 7 tysięcy graczy w Polsce!

Z okazji dzisiejszego losowania, firma World Lottery Club przygotowała specjalną promocję – Każdy kto wejdzie i zakupi 1 zakład na dzisiejsze losowanie, otrzyma 2 zakłady zupełnie za darmo!

Takiej promocji nie znajdziesz w żadnej kolekturze. Na co czekasz? Losowanie już za kilka godzin, dasz sobie szansę na zostanie Milionerem?

KLIKNIJ TUTAJ ABY ODEBRAĆ 2 DARMOWE ZAKŁADY MEGAMILLIONS!

Obowiązuje regulamin. Oferta 18+

World Lottery Club jest licencjonowanym operatorem zakładów przez Brytyjską Komisję ds. Hazardu oraz posiada ponad 265 000 tysięcy zarejestrowanych graczy.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz