Strona główna Sport Koszykówka Wygrana na koniec rundy zasadniczej

Wygrana na koniec rundy zasadniczej

0
W ostatnim meczu rundy zasadniczej tego sezonu pabianiczanki zwyciężyły na wyjeździe z ekipą zamykającą tabelę.
MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski – Grot Mobilis Pabianice 67:71 (17:25, 16:16, 15:14, 19:16)
Lepiej zaczęły przyjezdne. Dość szybko wypracowały kilku punktowe prowadzenie i dowiozły je do końca pierwszej kwarty. W drugiej partii gra nadal była prowadzona ze wskazaniem na klub z Pabianic i do przerwy mieliśmy bezpieczny rezultat 33:41.
Po przerwie do gry zabrały się jednak gospodynie, które sukcesywnie odrabiały straty i w końcówce zdołały nawet wyjść na prowadzenie 59:58. Końcówka jednak należała do nas i dzięki zachowaniu zimnej krwi udało się dowieść skromne zwycięstwo do końca. Dziś w naszej ekipie brylowały Magdalena Grzelak i Anna Kolasa. Pierwsza rzuciła 24 punkty, a druga 19.

Teraz na zespół Grot Mobilisu czeka rywalizacja w play-offach.