Strona główna Dzieje się Rozrywka Wielkanoc w kinie (KONKURS)

Wielkanoc w kinie (KONKURS)

0

Chociaż sklepy w święta będą zamknięte, to kino Tomi działa cały długi weekend. Mamy bilety dla naszych Czytelników.

Wśród propozycji każdy znajdzie coś dla siebie: jest animacja dla najmłodszych, komedia romantyczna, film akcji jak i thiller sci-fi. To właśnie ten ostatni jest długo wyczekiwany przez fanów.

Ghost in the Shell, bo o nim mowa, oparty jest na kultowej mandze pod tym samym tytułem. Major do zadań specjalnych, jedyna taka na świecie cyborgiczna hybryda człowieka i robota (Scarlett Johansson), stoi na czele elitarnej jednostki Section 9, specjalizującej się w walce z najniebezpieczniejszymi przestępcami. Section 9 czeka największe wyzwanie w historii jednostki. Stanie przed obliczem wroga, którego jedynym celem jest wymazanie postępów technologii wirtualnej Hanka Robotic’s.

Obejrzyj zwiastun filmu “Ghost in the Shell”:

Do rozdania mamy 5 pojedynczych biletów na dowolny film w weekend w kinie Tomi. Jak je wygrać? Należy wysłać e-maila na adres: p.ciesla@epainfo.pl 
W temacie e-maila proszę wpisać: „GHOST IN THE SHELL – Imię Nazwisko„, a w treści odpowiedź na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe ukaże się tutaj 13 kwietnia (czwartek) około godz. 19.00. Bilety otrzyma 5 pierwszych osób, które wyślą poprawną odpowiedź na pytanie.

Pytanie konkursowe:
Kto jest autorem mangi, na podstawie której powstał film “Ghost in the Shell”?

Bilety otrzymują: Dominik Szymański, Kamila Jałmużna, Bartłomiej Łuczyński, Bartek Kowal oraz Hubert Malinowski. Gratulujemy! Nagrodę można odebrać w kasie kina przed wybranym przez siebie seansem.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz