Strona główna Urodziny EPAinfo

Urodziny EPAinfo

 

Już 3 lata informujemy o najważniejszych wydarzeniach z powiatu pabianickiego.

 

Jak to w urodziny, będą prezenty. Ale nie dla nas, tylko dla stałych Czytelników portalu. Prezenty ufundowali nasi partnerzy biznesowi. Będziemy je rozdawać na specjalnie stworzonej stronie “Urodziny”  ( widoczna w menu portalu) oraz na Facebook’u. Zachęcamy więc do aktywnego śledzenia podanej strony oraz naszego fanpage’a.

Oto lista firm, które ufundowały prezenty:
Łukasz Grabarz – Akademia Nauki Jazdy
Old STREET – sklep odzieżowy
Strefa Ruchu – klub fitness
Klub Fitness Formownia
Tkalnia SPA
Catalina – sex shop
Koliber – sklep jubilerski
Podaj Łapę – lecznica weterynaryjna
Dream Team – nowoczesne centrum fitness
Strefa Tworzenia – agencja reklamowa
Klubokawiarnia Na Jagody 
Kino TOMI
Rut-Mal – lakiernia proszkowa
Schudnij ze Smakiem – catering dietetyczny
Centrum Rozwoju Sportu – szkoła sztuk walki
Best Body Store – sklep z odżywkami dla sportowców

 

Konkurs nr 17 (czwartek, 30 marca)

To już ostatni, urodzinowy konkurs. Na koniec zostawiliśmy coś dla przedsiębiorców oraz rekinów biznesu.

Dzisiejszą nagrodą jest indywidualny projekt wizytówek wykonany przez agencję reklamową Strefa Tworzenia oraz druk 200 sztuk. Projekt może zawierać do 5 poprawek.

Pytanie dotyczy oczywiście fundatora dzisiejszej narody:

Gdzie (dokładny adres) mieści się w Pabianicach siedziba Strefy Tworzenia?

Zwycięzcą konkursu zostanie osoba, która jako pierwsza prześle prawidłową odpowiedź punktualnie o godz. 18.15.

Na Wasze maile czekamy pod adresem konkurs@epainfo.pl.

WAŻNE! W tytule maila należy wpisać: Strefa Tworzenia konkurs – imię i nazwisko.

Konkurs wygrywa Katarzyna Antoniak.

 

Konkurs nr 16 (środa, 29 marca)

Wiosna to świetny moment na to, by z piwnic i garażów powyciągać nasze zakurzone, często podniszczone rowery. Biorąc udział w dzisiejszym konkursie możecie wygrać piaskowanie i renowację ramy rowerowej w lakierni proszkowej Rut – Mal. Wartość usługi to 100 zł.

Pytanie jest bardzo proste, a odpowiedź na nie znajdziecie w jednym z artykułów, opublikowanym na naszym portalu.

Od ilu lat firma Rut – Mal funkcjonuje na pabianickim rynku?

Osoba, która jako pierwsza, o godz. 19.00 wyśle maila z poprawną odpowiedzią na adres: konkurs@epainfo.pl, otrzyma dzisiejszą nagrodę.

WAŻNE! W tytule maila należy wpisać: Rut – Mal konkurs – imię i nazwisko.

Konkurs wygrywa: Anna Wierzchowska.

Konkurs nr 15 (wtorek, 28 marca)

Do wygrania dwie nagrody ufundowane przez Best Body Store – sklep z odżywkami dla sportowców. Pierwsza to trening indywidualny z Hovhannesem Yazichyanem, wielokrotnym mistrzem świata i Europy w wyciskaniu sztangi leżąc. Wspólny trening odbędzie się w profesjonalnym klubie Trójboju Siłowego al. Wyszyńskiego 86, Łódź PAŁAC MŁODZIEŻY im J. TUWIMA, Siłownia TYTAN. (Nie zapewniamy transportu. Jest to trening typowo siłowy, dlatego oferta raczej skierowana do mężczyzn.) Aby wygrać możliwość treningu z mistrzem trzeba o godz. 21.00 na adres konkurs@epainfo.pl wysłać odpowiedź na pytanie. Jaką sztukę walki trenuje Hovhannesem? W tytule maila należy wpisać: Trening z mistrzem oraz swoje imię i nazwisko.

Druga nagroda to zestaw odżywek wartości 150 złotych do odebrania w sklepie Best Body Store przy ul. Pułaskiego. Aby wygrać zestaw trzeba o godz. 21.30 na adres konkurs@epainfo.pl wysłać odpowiedź na pytanie. Który siłacz był w tym roku gościem specjalnym sklepu Best Body? W tytule maila należy wpisać Best Body oraz swoje imię i nazwisko. Wygrywa pierwsza osoba z poprawną odpowiedzią.

Odżywki wygrywa Paulina Stempień:

Konkurs nr 14 (poniedziałek, 27 marca)

Dzień dobry w poniedziałek! Nasze urodzinowe konkursy nadal trwają. Jeśli do tej pory nie udało się Wam zdobyć żadnej z nagród, przed Wami kolejna szansa.

Nagrodą w dzisiejszym konkursie jest voucher o wartości 150 zł, na dowolne zajęcia (6 wejść do wykorzystania do końca maja) dla dzieci w klubokawiarni Na Jagody.

Pytanie brzmi:

Jak dokładnie nazywa się utworzony w Na Jagody klub malucha, dzięki któremu dzieci w wieku od półtora roku do czterech lat mogą uczestniczyć w codziennych zajęciach adaptacyjnych?

Jeśli nie znacie odpowiedzi, poszukajcie jej w naszym artykule, opublikowanym w styczniu tego roku, kiedy to dokładnie opisywaliśmy powstanie w Na Jagody nowej inicjatywy.

Zwycięzcą konkursu zostanie osoba, która jako pierwsza, o godz, 18.30 prześle poprawną odpowiedź na adres: konkurs@epainfo.pl.

WAŻNE! W tytule maila należy wpisać: jagodowy konkurs – imię i nazwisko.

Konkurs wygrywa Katarzyna Łowicka.

Konkurs nr 13 (piątek, 24 marca)

Dzisiejszymi nagrodami, jakie przygotowało dla Was centrum fitness Dream Team, są aż 3 karnety po 4 wejścia, na dowolne zajęcia. A jest w czym wybierać, bo Dream Team w swojej ofercie posiada m.in. pole dance,  aerial dance, stretching, gimnastykę, balet oraz pole dance dla dzieci.

A piątkowe pytanie brzmi: od kiedy (dokładna data) w Dream Team rusza kurs aerial dance?

Podpowiedź: warto polubić Dream Team na Facebooku. Tam znajdziecie rozwiązanie dzisiejszej zagadki.

Trzy osoby, które jako pierwsze o godz. 19.00 prześlą prawidłową odpowiedź na adres: konkurs@epainfo.pl, wygrają karnety.

WAŻNE! W tytule maila należy wpisać: konkurs Dream Team – imię i nazwisko.

Karnety do Dream Team otrzymują: Justyna Staszczyk, Katarzyna Antoniak oraz Bogna Sobczak.

 

Konkurs nr 12 (czwartek, 23 marca)

Używanie tego erotycznego gadżetu pozwala kobietom na ćwiczenie bardzo ważnych podczas orgazmu mięśni. Pytanie brzmi: jakie mięśnie panie mogą trenować dzięki kulkom gejszy? Jeśli nie wiecie, skorzystajcie z naszej wyszukiwarki. W artykule o tym, jak kochają się pabianiczanie został poruszony nie tylko ten wątek 😉

Osoba, która jako pierwsza, o godz. 20.00 prześle poprawną odpowiedź, otrzyma voucher o wartości 150 zł do Sex Shopu przy ul. Zielonej 12.

Odpowiedzi wysyłamy na adres: konkurs@epainfo.pl. WAŻNE! W tytule maila należy wpisać: konkurs miłość – imię i nazwisko.

Do zabawy zapraszamy wyłącznie pełnoletnie osoby.

Ceniąc dyskrecję naszych czytelników, wyniki dzisiejszego konkursu nie zostaną upublicznione. Zwycięzcę o wygranej powiadomimy mailem.

Dzisiejszy konkurs cieszył się dużym powodzeniem. Zwycięzca został już poinformowany o wygranej. Zapraszamy do kolejnych konkursów.

Konkurs nr 11 (środa, 22 marca)

Wraz z przyjściem wiosny pojawiają się kleszcze. Właściciele czworonogów powinni w odpowiedni sposób zabezpieczyć swoje psy i koty. W markecie zoologicznym Podaj Łapę mamy do wyboru szeroką gamę produktów przeciw kleszczom: obroże, krople typu spot-on, tabletki, spreje.

W tym konkursie możecie wygrać voucher o wartości 100 zł na zakupy w Podaj Łapę Market Zoologiczny. Pytanie konkursowe brzmi: przy jakiej temperaturze uaktywniają się już kleszcze? Odpowiedzi szukajcie na fanpage’u Podaj Łapę Market Zoologiczny.

Nagrodę zdobędzie ta osoba, która jako pierwsza, o godz. 20.30 prześle poprawną odpowiedź na adres:  konkurs@epainfo.pl. WAŻNE! W tytule maila należy wpisać: konkurs market Podaj Łapę – imię i nazwisko.

Konkurs wygrywa Karolina Pułanecka.

Konkurs nr 10 (środa, 22 marca)

W zeszłym roku lekarze weterynarii z Podaj Łapę po raz pierwszy przeszczepili u swojej czworonożnej pacjentki komórki macierzyste. Jak na imię miała labradorka, która została poddana temu zabiegowi?

Czytelnik, który jako pierwszy o godz. 17.30 wyśle poprawną odpowiedź na to pytanie, otrzyma voucher do przychodni dla zwierząt przy ul. Piotra Skargi 59, o wartości aż 200 zł.

Odpowiedzi wysyłamy na adres: konkurs@epainfo.pl. WAŻNE! W tytule maila należy wpisać: konkurs przychodnia Podaj Łapę – imię i nazwisko.

Voucher do Podaj Łapę wygrywa Karolina Gruszka.

Konkurs nr 9 (wtorek, 21 marca)

24 lutego tego roku w klubie fitness Formownia gościł jeden ze znanych, współczesnych aktorów, znany m.in. z serii filmów „Pitbull”. Ostatnio dał się poznać również w programie Agent – Gwiazdy. Kto (imię oraz nazwisko) i z jakiego powodu odwiedził Formownię?

Odpowiedź znajdziecie w jednym z naszych artykułów.

Osoba, która jako pierwsza wyśle dziś, o godz. 20.00 prawidłową odpowiedź na to pytanie, otrzyma karnet na 8 wejść na siłownię i zajęcia fitness do klubu Formownia, o wartości 135 zł. Pierwsze wejście należy wykorzystać do końca kwietnia tego roku.

Odpowiedzi wysyłamy na adres: konkurs@epainfo.pl. WAŻNE! W tytule maila należy wpisać: konkurs Formownia – swoje imię i nazwisko.

Karnet do Formowani otrzymuje Mikołaj Majewski.

 

Konkurs nr 8 (wtorek, 21 marca)

Tkalnia SPA & Wellness to jeden z obiektów mieszczący się hotelu Fabryka Wełny u zbiegu ulic Lipowej oraz Zamkowej.

Dzisiejsze pytanie brzmi: kiedy (dokładna data) Tkalnia SPA & Wellness została oficjalnie otwarta? Osoba, która jako pierwsza wyśle dziś, o godz. 18.00 prawidłową odpowiedź na to pytanie, otrzyma voucher o wartości 100 zł do wykorzystania na dowolne zabiegi oczywiście do Tkalnia SPA & Wellness. Voucher ważny przez 2 miesiące od daty wystawieni.

Odpowiedzi wysyłamy na adres: konkurs@epainfo.pl. WAŻNE! W tytule maila należy wpisać: konkurs Tkalnia – imię i nazwisko.

Odpowiedź znajdziecie w jednym z naszych artykułów.

Voucher do Tkalni otrzymuje Weronika Sławek. Gratulacje. Pani Weronika wygrała już drugi konkurs!.

Konkurs nr 7 (poniedziałek, 20 marca)

Czy są tu wielbicielki mody i stylu? Dzisiejszy konkurs skierowany jest właśnie do naszych czytelniczek. Do wygrania voucher o wartości aż 150 złotych do sklepu odzieżowego OLD STREET przy ul. Zamkowej 30. By wygrać, wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie:

Kiedy dokładnie w sklepie OLD STREET gościła ikona mody Maja Sablewska? Odpowiedzi szukajcie na EPAinfo w artykułach o OLD STREET lub na fanpage’u sklepu.

Zwycięży ta osoba, która jako pierwsza o godz. 20.00 wyśle prawidłową odpowiedź na adres: konkurs@epainfo.pl

Jako pierwsza o godz. 20.00 prawidłową odpowiedź wysłała Anna Koziara. Voucher do odbioru w sklepie OLD STREET.

Konkurs nr 6 (sobota, 18 marca):

Dziś do wygrania dwa karnety open do Centrum Rozwoju Sportu, gdzie prowadzone są treningi z BJJ, MMA, boksu, K1, Krav Magi oraz Cross Fight. Konkurs przeprowadzony zostanie na naszym sportowym fanpage’u na FB. Zapraszamy do polubienia EPAsport.

 

Karnety otrzymują Bogna Sobczak i Damian Salicki.

Konkurs nr 5 (piątek, 17 marca):

Salon jubilerski Koliber ufundował voucher o wartości 100 złotych do wykorzystania na zakupy w salonie. Aby wygrać, należy odpowiedzieć poprawnie na pytanie, które wysłane zostanie dziś około godz. 20.00 za pomocą naszego newslettera. Zapraszamy newslettera –


Dziękujemy za udział w konkursie. Jako pierwszy prawidłową odpowiedź przysłał Damian Janicz. Gratulacje.

Konkurs nr 4 (czwartek, 16 marca):

Dziś do wygrania dwa karnety fitness na 4 wejścia do klubu Strefa Ruchu. Wygrają 2 osoby, które pierwsze odpowiedzą na pytanie, które wysłane zostanie dziś około godz. 20.00 naszym newsletterem.

Karnety do Strefy Ruchu otrzymują: Aleksandra Szymańska oraz Natalia Zdziebłowska. Karnety będą do odbioru w klubie przy ul. Konstantynowskiej 7.

Konkurs nr 3 (środa, 15 marca)

Dziś (środa) do wygrania 3 dni diety Detox – Office box (3 posiłki dziennie) oczywiście od “Schudnij ze smakiem.” Konkurs tym razem odbędzie się na naszym fanpage’u około godz. 18.00. Śledźcie dokładnie nasz profil na FB, bo kto pierwszy, ten lepszy!

 

Konkurs nr 2 (wtorek, 14 marca)

Pytanie i nagroda dla kinomaniaków: Na ilu taśmach nagrany był “Pan Tadeusz” wyświetlany przed wielu laty w pabianickim kinie Tomi? Do wygrania karnet na 10 seansów 2D oczywiście do Tomi. A my podpowiemy, że odpowiedzi warto poszukać w jednym z naszych artykułów.
Prawidłową odpowiedź należy wysłać we wtorek (14 marca) punktualnie o godz. 18.30 na adres konkurs@epainfo.pl. Zwycięży ta osoba, która jako pierwsza, prawidłowo odpowie na to pytanie.

Karnet do kina Tomi otrzymuje Weronika Sławek, która jako pierwsza wysłała maila z poprawną odpowiedzią punktualnie o godz. 18.30. Poprawna odpowiedź to 12 taśm filmowych. Dziękujemy za udział w konkursie.

Konkurs nr 1 (poniedziałek, 13 marca)
W lutym na portalu podaliśmy statystyki dotyczące zdawalności w szkołach nauki jazdy za drugą połowę 2016 roku. Jakie wyniki (w teorii i praktyce) osiągnęła Akademia Nauki Jazdy? Odpowiedź należy wysłać w poniedziałek (13 marca) punktualnie o godz. 20.00 na adres konkurs@epainfo.pl. Pierwsze 3 osoby wygrają 200-złotową zniżkę na kurs prawa jazdy kat. B w ANJ Łukasza Grabarza.

Prawidłowa odpowiedź to: w teorii (94,12%), w praktyce (78,79%). Zniżki na kurs otrzymują: Katarzyna Łowicka, Kamila Owczarek oraz Tomasz Wolski.