Strona główna Aktualności Z miasta TVN24 nadaje z Pabianic

TVN24 nadaje z Pabianic

7

Wóz transmisyjny stacji informacyjnej TVN24 stoi na parkingu przy ul. Mokrej.
Reporterzy zajmują się sprawą śmierci rowerzysty, który został wepchnięty pod autobus w grudniu 2014 roku.

Wczoraj w sądzie apelacyjnym zapadł wyrok w tej sprawie. Sąd utrzymał w mocy postanowienie pierwszej instancji.

Na wolności cały czas przebywał 21-letni Kamil K. z Górki Pabianickiej. Za kratki miał trafić po uprawomocnieniu wyroku. Jednak na ogłoszenie decyzji nie dotarł, bo siedział w izbie zatrzymań. W poniedziałek jadąc pod wpływem alkoholu potrącił na Zamkowej 51-letniego mężczyznę i uciekł z miejsca wypadku. Został zatrzymany przez policje. Nie przyznał się do winy.

Dziś sąd przychylił się do wniosku prokuratora i aresztował go na 2 miesiące. Zarzuty to: spowodowania wypadku, ucieczki z miejsca zdarzenia oraz kierowania w stanie nietrzeźwości.

 

Dodaj komentarz

7 komentarzy do "TVN24 nadaje z Pabianic"

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

Powinni mieć możliwość opublikowania twarzy, imion i nazwisk całej trójki zwyrodnialców!

Może TVN podejdzie do Górki Pabianickiej i porozmawia z mamusia! Na pewno Kamil jest niewinny na pewno to była wina tego pieszego sam mu wskoczył na mmaskę…o bo Kamilek to takie dobre dziecko…

Matka zawsze kocha swoje dziecko a nie za wszelką cenę je broni! Zrozum że przez niego zginął człowiek i bądź co bądź powinien ponieść z tego tytułu surową karę a nie mamusia opowiada ze to nie jego wina! Sama jestem matką i jeżeli to moje dziecko by tak zrobiło chciałabym… Czytaj więcej »
A może TVN w końcu przyjechało aby zająć się naszym MOPS-em i paniami które tam pracują ,nadgorliwie ,bez odpowiedniego wykształcenia szukającymi sensacji, wspierające alkoholików ..masakra …normalne matki które potrzebują chwilowego wsparcia dostają po 100 zł alkoholicy po 1000zł i nie dlatego że się należy tylko dlatego że się boją chodzić… Czytaj więcej »
wpDiscuz