Strona główna Sport Sporty walki Trener dał przykład

Trener dał przykład

0

Cztery medale z Mistrzostw Polski UFR przywieźli zawodnicy klubu Azja Pabianice, dwa z nich zdobył trener Grzegorz Sokołowski.

Trzyosobowa ekipa Azji Pabianice wraz z jednym sędzią wzięła udział w Mistrzostwach Polski UFR w Suszu. Zawody zostały zorganizowane przez federację UFR oraz lokalny klub Piechotka Team i skupiały się wyłącznie na konkurencji walk w formułach pointfighting (semi-contact) oraz light contact.

W kategorii dzieci pointfighting dziewczęta 135cm Jessica Żabolicka wywalczyła złoto oraz na zakończenie zawodów otrzymała statuetkę dla „najlepszego technika” w kategorii dzieci. W kategorii kadet młodszy pointfighting chłopcy 135cm Oskar Gaca również zdobył złoty medal, a w konkurencji light-contact uplasował się na 4. miejscu.

Trener Grzegorz Sokołowski w pointfighting seniorów startował w dwóch kategoriach wzrostowych. W kat. 185cm zdobył brąz, a w kat. +185cm srebro.

Jako sędzia po raz pierwszy wystąpił zawodnik Azji – Mateusz Grabowski.