Strona główna Dzieje się Rozrywka Szybkie samochody w akcji (KONKURS)

Szybkie samochody w akcji (KONKURS)

0

Już od jutra premiera kolejnej części “szybkich” i “wściekłych”. To ósma odsłona z serii. Mamy bilety dla naszych Czytelników.

Dom i Letty cieszą się swym miesiącem miodowym, Brian i Mia wycofali się z gry, a reszcie ekipy udało się znaleźć oczyszczającą namiastkę normalnego życia. To właśnie wtedy pojawia się ona. Tajemnicza kobieta (Charlize Theron), która wciąga Doma w niebezpieczny świat, z którego nie ma ucieczki. Dom zdradzi najbliższych. Wszystkich czeka czas pełen prób i testów, jakich nie widzieliśmy dotąd w kinie. Od wybrzeży Kuby przez ulice Nowego Jorku po lody arktycznego morza Barentsa – „Szybcy i wściekli” przemierzą świat, by powstrzymać zło i chaos. I uratować tego, który uczynił ich rodziną.

Obejrzyj zwiastun filmu “Szybcy i wściekli 8”:

Do rozdania mamy 5 pojedynczych biletów na dowolny film w weekend w kinie Tomi. Jak je wygrać? Należy wysłać e-maila na adres: p.ciesla@epainfo.pl
W temacie e-maila proszę wpisać: „Szybcy i wściekli – Imię Nazwisko„, a w treści odpowiedź na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe ukaże się tutaj 20 kwietnia (czwartek) około godz. 19.00. Bilety otrzyma 5 pierwszych osób, które wyślą poprawną odpowiedź na pytanie.

Pytanie konkursowe:
Podaj markę i model poniższego samochodu, który występował w filmach “Szybcy i wściekli”.

Co to za samochód?

W dzisiejszym konkursie najszybsi byli: Grzegorz Stanisławski, Rafał Poros, Tomasz Knop, Agnieszka Dolewa oraz Przemysław Jajeśniak. Gratulujemy! Nagrodę można odebrać w kasie kina przed wybranym przez siebie seansem.

Repertuar kina Tomi

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz