Strona główna Dzieje się Sport Ścigali się na polu (ZDJĘCIA)

Ścigali się na polu (ZDJĘCIA)

0

Zawodnicy na quadach i motocyklach ścigali się dziś podczas pikniku cross country w Dłutowie.

Zawody trwały od godz. 13.00. Na początku swoje umiejętności pokazali juniorzy i młodzicy na motocyklach. Po nich na tor wyjechały guady. W dwóch kategoriach (open i amator) ścigało się 16 zawodników i zawodniczka – Agata Stefaniak z Pabianic. 19-latka jadąc różowym KTM-em zajęła 4. miejsce na 7 zawodników startujących w klasie open. Zaliczyła 35 okrążeń z czasem 1.32.01.

W klasie amator, 1. miejsce zajął Dominik Krysiak (1.30.19) z DKM Dłutów. Drugi był jego kolega klubowy – Michał Olkusz (1.32.23). Na 7. miejscu uplasował się Bartosz Werstak, a ostatnie miejsce zajął Piotr Jankiewicz. Warto zaznaczyć, że Agata Stefaniak w tej kategorii zajęłaby drugie miejsce.

Po quadach i długiej przerwie przyszedł czas na motocykle. Zawodnicy ścigali się w pięciu kategoriach, a na tor wyjechało blisko 70 motocykli.