Strona główna Na sygnale Reanimacja przed SDH

Reanimacja przed SDH

3

Kilkadziesiąt minut trwała reanimacja mężczyzny, który stracił przytomność siedząc na ławce przed SDH.

Po godzinie 20.00 na miejsce dotarł patrol straży miejskiej powiadomiony przez jednego z przechodniów. Mężczyzna był nieprzytomny. Strażnicy rozpoczęli reanimację i powiadomili pogotowie. Do pomocy dołączyli ludzie z Ochotniczego Sztabu Ratownictwa. Na miejsce przyjechał jeden zespół, po czym wezwano kolejny z lekarzem na pokładzie.

Reanimacja trwała do około 21.30. Wysiłek ratowników się opłacił, bo mężczyzna przeżył i został zabrany do szpitala. Do zdarzenia doszło w sobotę.

Tydzień wcześniej równie długa reanimacja przeprowadzona była na Zamkowej przy Narutowicza. Niestety, reanimowany mężczyzna nie przeżył.

3
Dodaj komentarz

1600
3 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
3 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Klient Pa**y

Halo, halo, troszkę kolejność działań jednak była inna….
Strażnicy stali sobie koło Pana na ławeczce, kiedy dojechał zespół RM dopiero Pani ratownik z kolegą zaczęła reanimację z pomocą SM oraz osób z OSR którzy nadjechali po kilku minutach na całe zdarzenie. Niech SM nie przypisuje sobie jak zwykle całych honorów…

sssd

Brawo!

do Klient Pa**y

Otóż to, zgadzam się z przedmówcą że Straż Miejska niech nie przypisuje sobie całych honorów ,gdyby podjęta była szybciej resuscytacja przez SM może inaczej by się potoczył los tego pana,czasu nie cofniemy:(