Strona główna Dzieje się Rozrywka :-) :-P :-D i przyjaciele na wielkim ekranie (KONKURS)

:-) :-P :-D i przyjaciele na wielkim ekranie (KONKURS)

0

Takiego filmu jeszcze nie było. Powstał pierwszy film o emotkach! Mamy bilety dla naszych Czytelników.

Komedia „Emotki. Film” odkrywa przed nami sekretny świat naszych smartphone’ów. Ukryte za aplikacją, z której korzystamy, wysyłając wiadomości, gwarne miasto Tekstopolis to miejsce, w którym mieszkają i pracują emotki. Każda z nich ma określone zadanie i jedną konkretną emocję, którą wyraża. Każda oprócz Minka – żywiołowej, energetycznej emotki, która potrafi wyrazić wszystkie emocje. Niestety, wada zagraża całemu telefonowi, dlatego Minek łączy siły z najlepszym przyjacielem – „Piątką” i super-hakreką Matrix, by powstrzymać nadchodzącą katastrofę. Wspólnie wyruszają w wielką, pełną niespodzianek i przygód podróż po zakamarkach aplikacji, by ocalić Tekstopolis.

Obejrzyj zwiastun filmu „Emotki. Film”:

Do rozdania mamy 5 pojedynczych biletów na dowolny film w weekend w kinie Tomi. Jak je wygrać? Należy wysłać e-maila na adres: p.ciesla@epainfo.pl
W temacie e-maila proszę wpisać: „Emotki– Imię Nazwisko„, a w treści odpowiedź na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe ukaże się tutaj 12 października (czwartek) około godz. 19.30. Bilety otrzyma 5 pierwszych osób, które wyślą poprawną odpowiedź na pytanie.

Pytanie konkursowe:
Jak po angielsku nazywają się „emotki”? Pomocny może być oryginalny tytuł filmu.

Bilety otrzymują: Dominik Szymański, Amelia Malinowska, Bartłomiej Łuczyński, Maksymilian Zieja oraz Jacek Fuks. Gratulujemy! Nagrodę można odebrać w kasie kina przed wybranym przez siebie seansem.

Repertuar kina Tomi
Repertuar kina Tomi

Dodaj komentarz

1600
  Subskrybuj  
Powiadom o