Strona główna Na sygnale Nastolatki w szpitalu. Ich dorosły znajomy zatrzymany

Nastolatki w szpitalu. Ich dorosły znajomy zatrzymany

6

Dwie nastolatki trafiły do pabianickiego szpitala. Okazało się, że zażywały dopalacze.

15-latka i jej o 2 lata młodsza koleżanka spotkały się w niedzielne popołudnie 17 lipca. Dołączył do nich 29-latek. Mężczyzna zaproponował dziewczynom dopalacze. Według zeznań nastolatek, to on zmusił je do zażycia tych niebezpiecznych środków. Kiedy 13-latka trafiła do szpitala nie było z nią kontaktu.

Lekarze poinformowali policję. Do szpitala przyjechali funkcjonariusze, którzy ustalili personalia mężczyzny. 29-latek został zatrzymany.

– Ma postawiony zarzut narażenia człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu – tłumaczy asp. Tomasz Tarała z KPP Pabianice.

Mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

6 komentarzy do "Nastolatki w szpitalu. Ich dorosły znajomy zatrzymany"

1600
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o

Patologia na całego.

stezyk liczyl na latwe byzku hahah

liczył że po…a a to jego będą ru..ć hahaha będzie puszczał ciche bąki buhahaha

Skur**syna do pierdla za usiłowanie otrucia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ta zmusił. Takie bajki to mogą opowiadać w przedszkolu.Teraz jak strach do tyłka zajrzał to wybielić się chcą. Gość winny ale one bardziej niż on. Chciały zobaczyć jak to jest to zobaczyły, anie że je zmuszał. Ach szkoda klawiatury.

Żadne bajki. Co prawda nie zmusił nas bo moja zajebista koleżanka tak nazmyślała. Wyraźnie pisze nie było ze mną kontaktu ja tam już do góry leciałam. Owszem chciał poruchać ale gdybym nie docząłgała sie do torebki gdzie był telefon prawdopodobnie by zrealizował swój plan