Strona główna Sport Sporty walki Młodzicy PTC zdobyli Katowice

Młodzicy PTC zdobyli Katowice

0

Dnia 26 marca odbyły się tam zawody o puchar Śląska w zapasach w stylu klasycznym.

Nasz zespół zdobył w sumie pięć krążków, w tym cztery złote i jeden brąz. Pierwsze miejsca zajęli: Emil Lenard (35 kg.), Piotr Ludwiczak (47 kg.), Norbert Nowakowski (66 kg.) i Julek Nowak (85 kg.). Natomiast jedyny brąz przywiózł Szymon Pusz (47 kg.). O trzecią lokatę walczył także w kat. 53 kg. Artur Pik, który przegrał jednak swój decydujący pojedynek i zajął ostatecznie 4. miejsce.

Poza medalistami startowało jeszcze trzech zawodników reprezentujących barwy PTC. Zajęli oni odpowiednio Igor Saktura (5. miejsce), Wiktor Powalski (6. miejsce) i Kacper Sobczyk (7. miejsce) w swoich kategoriach. Przyczynili się do zdobycia pierwszej lokaty w klasyfikacji drużyn. Tabela na klubów prezentowała się następująco: