Strona główna Na sygnale Kryminalne Mercedesa za 400 tys. zł ukryli w lesie

Mercedesa za 400 tys. zł ukryli w lesie

5

Policjanci odzyskali Mercedesa skradzionego w Starowej Górze. Pojazd wart jest 400 tysięcy złotych.

Od momentu otrzymania informacji o kradzieży pojazdu do jego odzyskania i zwrotu prawowitemu właścicielowi minęło zaledwie kilka godzin.

– Koluszkowscy policjanci otrzymali informację od mieszkańca Starowej Góry w gminie Rzgów, że nieznani mu sprawcy podczas jego snu dokonali kradzieży należącego do niego pojazdu, który pozostawił przed posesją. Z przekazanych informacji wynikało, iż pojazd z taśmy produkcyjnej zjechał w ubiegłym roku, a jego wartość wynosi 400 tyś. złotych – informuje biuro prasowe Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Policjanci nie mieli łatwego zadania, bo sprawcy nie pozostawili na miejscu żadnych śladów. Kryminalni rozpoczęli poszukiwanie skradzionego auta. Wykorzystując posiadaną wiedzę oraz doświadczenie zawodowe bardzo szybko natrafili na właściwy trop, który zaprowadził ich na teren sąsiedniego powiatu. Dotarli do jednego z kompleksów leśnych w powiecie pabianickim, gdzie w zaroślach ujawnili skradzionego Mercedesa. Pojazd po wykonaniu jego dokładnych oględzin został przekazany prawowitemu właścicielowi, który nie krył zadowolenia ze skuteczności policjantów. Aktualnie trwają działania zmierzające do zatrzymania sprawcy kradzieży wartościowego pojazdu.

Dodaj komentarz

5 komentarzy do "Mercedesa za 400 tys. zł ukryli w lesie"

1600
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o

GPS

Stać go na auto, o równowartości dwóch nowych mieszkań. To nie dziwota, że policja tak szybko odnalazłam wóz. Ale jak zgienie auto starsze, czy zostanie zdewastowane/ spalone, to się nie śpieszą z robotą

Droga KW Policji, pisze się tys.zł a nie tyś.zł

Szanowna KW Policji, pisze się tys.zł a nie tyś.zł.

Gdyby chcieli to rozkręcili by tego merca na kawałki w kilka godzin – widać właściciel jakiś cwaniak. Auto wygląda jak po dakarze i może o to chodziło?