Strona główna Sport Koszykówka Lider pokonany

Lider pokonany

0
Anna Kolasa była najskuteczniejszą zawodniczką

Pabianiczanki wróciły na parkiet po przerwie świątecznej i wygrały na wyjeździe z PTS Liderem Pruszków 66:54.

PTS Lider Pruszków – Grot Mobilis Pabianice 54 : 66 (13:11, 5:18, 20:26, 16:11)

Nie najlepiej dla naszych koszykarek wygląda sytuacja w tabeli grupy A, dlatego wygrana bardzo cieszy. Niewątpliwie do dobrego wyniku przyczyniła się Katarzyna Szymańska, która rozegrała w tym sezonie 11 meczów w MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski, ale z początkiem roku wróciła do Pabianic. Szymańska zdobyła 15 pkt. i była drugą punktującą w naszym zespole.

Można powiedzieć, że pabianiczanki wynik meczu ustaliły już w drugiej kwarcie, którą wygrały 13. punktami rzucając celnie 4 razy zza linii 6,75 m. Na przerwę schodziły przy wyniku 18:29.

Kolejny mecz rozegrany zostanie w hali przy św. Jana 15 stycznia o godz. 18.00. Rywalkami będzie zespół SMS PZKosz Łomianki.

Grot Mobilis Pabianice: Anna Kolasa 19, Katarzyna Szymańska 15, Magdalena Grzelak 12, Kinga Dzierbicka 10, Magdalena Ratajczak 7, Anna Kudelska 3, Joanna Twardowska.