Strona główna Aktualności Z miasta Legendarny lokal może zostać zburzony

Legendarny lokal może zostać zburzony

9

Nie ma chętnych na dzierżawę budynku po popularnej niegdyś restauracji Parkowa.

Prezydent Grzegorz Mackiewicz zapowiedział dziś, że będzie ostatnia próba wynajęcia tego lokalu. Jeżeli nie znajdzie się chętny, nieruchomość zostanie wyburzona.

– Jest to element Strzelnicy, który zawsze przyciągał pabianiczan. Rozważam nawet wystawienie tej nieruchomości do licytacji od symbolicznej złotówki  – mówił niedawno Grzegorz Mackiewicz. – Najważniejsze, żeby to miejsce żyło.

O tym jak radni miejscy doprowadzili do upadku lokalu pisaliśmy w ubiegłym roku (PRZECZYTAJ ARTYKUŁ).

Dodaj komentarz

9 komentarzy do "Legendarny lokal może zostać zburzony"

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

Rozwalić i postawić biedronkę !

To nie ma sensu bytu. Za daleko by iść na piwo skoro po drodze są bary i sklepy.

No jestem ciekaw co się uda wymyślić skoro tak to żyło za czasów gdy czynsz wynosił 500zł a później Prezydent Dychto z Radnym Sauterem zawołali ponad 3000zł. Jeżeli odżyje to proponuje się wziąć znowu za pomysł parku linowego.

Budynek juz jest mocno zawilgotniały i zagrzybiony. Cieżko to bedzie doprowadzic do ładu. Nawet jeśli, to miasto niech sie zastanowi nad zapisami umowy, która umożliwia wykopanie najemcy po, jak dobrze pamiętam, 3 miesiącach. Czyli z polskiego na nasze – znajdźmy frajera co nam zrobi remont za 200kzl, nawet dajmy mu… Czytaj więcej »

Pierwsza w Polsce biedronka w lesie! dla mieszkańców domów za parkiem raj :))

Odblokowano inwestycje w Pabianicach i za te pieniądze wymieniają chodniki i będzie więcej LEDowych choinek na zamkowej. Dla mnie to żadna inwestycja. Inwestycją było by wyremontowanie budynku w parku wolności do takiego stanu, że najemcy lokalu znaleźli by się po pierwszym przetargu. Ale jak każdy liczy, że remont zrobią i… Czytaj więcej »
Smutno mi że budynek z takim potenciałem – lokalizacja, infrastruktura, historia miejsca może zostać zniszczony. Niewielkim nakładem środków obok gastronomii, browarka można również zrobić miejsce poświęcone XV PP Wilkom i patronowi osiedla kanonierowi Salwie. W tych miejscach wiele sie działo i o tym sie zaczyna zapominać. Gdzie PISy, gdzie Mieczyki… Czytaj więcej »
wpDiscuz