Strona główna Dzieje się Rozrywka Kolorowi wojownicy wracają na ekran (KONKURS)

Kolorowi wojownicy wracają na ekran (KONKURS)

7

Czy „odgrzewany kotlet” okaże się sukcesem? Wygraj bilet do kina i przekonaj się sam!

Piątka nastolatków staje przed wyzwaniem na miarę superbohaterów, gdy dowiadują się, że świat stoi u progu zagłady. Zagrożenie o niewyobrażalnej mocy pochodzi z najdalszych krańców wszechświata, a przeciwstawić mu się może tylko ktoś o nadludzkich zdolnościach. Piątka bohaterów wybranych przez przeznaczenie musi pokonać swe lęki i słabości, by stanąć ramię w ramię jako Power Rangers.

 Obejrzyj zwiastun filmu „Power Rangers”:

Dla naszych Czytelników mamy bilety na dowolny film w weekend w kinie Tomi. Żeby otrzymać bilet wystarczy podać w komentarzu pod artykułem swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe:
Jaka jest Twoja ulubiona postać z serialu „Power Rangers” (z lat 90.) i dlaczego właśnie ona?

Bilety otrzymują: Bartłomiej Łuczyński oraz Katarzyna Łowicka. Gratulujemy! Nagrodę można odebrać w kasie kina przed wybranym przez siebie seansem.

Repertuar kina Tomi

Dodaj komentarz

7 komentarzy do "Kolorowi wojownicy wracają na ekran (KONKURS)"

1600
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o

Bartłomiej Łuczyński – Moją ulubioną postacią z Power Rangers tamtych czasów była Kimberly, czyli różowy Power Rangers. Nieustępliwa, waleczna, najodważniejsza ze wszystkich dziewczyn ze swojej szkoły. Konsekwentnie dążyła do obranego celu. Uwielbiałem ją i podziwiałem za to ogromne męstwo, upór i wolę walki. Była moim takim wzorem do naśladowania w życiu. No i była wyjątkowo piękna, tak między nami to była pierwsza dziewczyna w której się zakochałem (bez wzajemności niestety) 😀

Katarzyna Łowicka-Może jestem trochę dziwna, ale ja uwielbiałam sceny gdy pojawiali się Kierowcy. Mimo iż byli obrzydliwie paskudni, to ich nieskordynowane ruchy sprawiały, że śmiałam się do łez

Kamila Groman jeszcze nie widziałam tego filmu więc nic więcej niestety powiedzieć nie mogę.

Miało być Kitowcy?

Mój komentarz został inaczej odebrany. Nie że nie widziałam tej części najnowszej filmu. W ogóle nigdy nie widziałam tych postaci. Dlatego nie mogłam się wypowiedzieć nie mając wiedzy na ten temat.

Pani Kamilo, ponieważ został 1 wolny bilet, w takim razie zapraszam również do kina.

A dziękuję bardzo. Będę mogła zapoznać się z tematem. Gratuluję pozostałym uczestnikom, mogli się wykazać w przeciwieństwie do mnie.