Strona główna Dzieje się Rozrywka Kolorowi wojownicy wracają na ekran (KONKURS)

Kolorowi wojownicy wracają na ekran (KONKURS)

7

Czy “odgrzewany kotlet” okaże się sukcesem? Wygraj bilet do kina i przekonaj się sam!

Piątka nastolatków staje przed wyzwaniem na miarę superbohaterów, gdy dowiadują się, że świat stoi u progu zagłady. Zagrożenie o niewyobrażalnej mocy pochodzi z najdalszych krańców wszechświata, a przeciwstawić mu się może tylko ktoś o nadludzkich zdolnościach. Piątka bohaterów wybranych przez przeznaczenie musi pokonać swe lęki i słabości, by stanąć ramię w ramię jako Power Rangers.

 Obejrzyj zwiastun filmu “Power Rangers”:

Dla naszych Czytelników mamy bilety na dowolny film w weekend w kinie Tomi. Żeby otrzymać bilet wystarczy podać w komentarzu pod artykułem swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe:
Jaka jest Twoja ulubiona postać z serialu “Power Rangers” (z lat 90.) i dlaczego właśnie ona?

Bilety otrzymują: Bartłomiej Łuczyński oraz Katarzyna Łowicka. Gratulujemy! Nagrodę można odebrać w kasie kina przed wybranym przez siebie seansem.

Repertuar kina Tomi

Dodaj komentarz

7 komentarzy do "Kolorowi wojownicy wracają na ekran (KONKURS)"

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

A dziękuję bardzo. Będę mogła zapoznać się z tematem. Gratuluję pozostałym uczestnikom, mogli się wykazać w przeciwieństwie do mnie.

Pani Kamilo, ponieważ został 1 wolny bilet, w takim razie zapraszam również do kina.

Mój komentarz został inaczej odebrany. Nie że nie widziałam tej części najnowszej filmu. W ogóle nigdy nie widziałam tych postaci. Dlatego nie mogłam się wypowiedzieć nie mając wiedzy na ten temat.

Miało być Kitowcy😂

Kamila Groman jeszcze nie widziałam tego filmu więc nic więcej niestety powiedzieć nie mogę.

Katarzyna Łowicka-Może jestem trochę dziwna, ale ja uwielbiałam sceny gdy pojawiali się Kierowcy. Mimo iż byli obrzydliwie paskudni, to ich nieskordynowane ruchy sprawiały, że śmiałam się do łez

Bartłomiej Łuczyński – Moją ulubioną postacią z Power Rangers tamtych czasów była Kimberly, czyli różowy Power Rangers. Nieustępliwa, waleczna, najodważniejsza ze wszystkich dziewczyn ze swojej szkoły. Konsekwentnie dążyła do obranego celu. Uwielbiałem ją i podziwiałem za to ogromne męstwo, upór i wolę walki. Była moim takim wzorem do naśladowania w życiu. No i była wyjątkowo piękna, tak między nami to była pierwsza dziewczyna w której się zakochałem (bez wzajemności niestety) 😀

wpDiscuz