Strona główna Aktualności Z miasta Jest nowy kierownik Lewitynu

Jest nowy kierownik Lewitynu

9
Rafał Górny (w żółtej koszulce) podczas meczu miasto vs. powiat

Dotychczasowym kierownikiem obiektu były Jerzy Janio, ale odszedł na emeryturę. 

Jego miejsce w ramach awansu wewnętrznego zajął Rafał Górny, jak dotąd menadżer sportu w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji.

Jak poinformował Piotr Adamski, dyrektor MOSiR, Górny będzie na razie pełnił obowiązki kierownika, ale dostanie podwyżkę.

– Ma wyznaczony zakres obowiązków. Jeśli się sprawdzi, zostanie na stanowisku – tłumaczy Adamski.

W związku z “okresem próbnym” dla nowego kierownika, dyrektor nie szuka na razie pracownika na stanowisko menadżera sportu.

Rafał Górny ma 30 lat, a od około 5 pracuje w MOSiR. Reprezentuje miasto podczas towarzyskich meczów piłki nożnej przeciwko przedstawicielom instytucji powiatowych. Organizuje ligę bilardową w Pabianicach. Jest synem Krzysztofa Górnego, byłego radnego miejskiego z Bloku Samorządowego Razem, do którego należy też dyrektor Adamski i prezydent Grzegorz Mackiewicz. Krzysztof Górny jest kierownikiem Działu Marketingu Dystrybucji Opału i Obsługi Spółki w miejskiej ciepłowni. Tam też pracuje jego córka.

Dodaj komentarz

9 komentarzy do "Jest nowy kierownik Lewitynu"

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

Trzymam kciuki Rafał. Liczę na zmiany na lepsze.

… sami swoi, żona kierownik, córcia kierownik, syn kierownik a kto następny w rodzinie na kierownika… Parcie na szkło. I wszystko w temacie. Jedno jest pewne pogratulowac

No cóż, kolejni “sami swoi nie na swoim”.

Likaon skoro nic ci się tu nie podoba to wyjedź z miasta.
Antoni szuka nowego Misia to może masz szansę wazelinko.

Darek K.: Ale Prima Aprilis stary był 1 kwietnia : )))) Fachowo to oni golą miasto i pabianiczan. Nie ma roku bez podwyżki, a o rozkwitających firmach typu najgorszy w województwie basen czy rozp… tabor autobusowy nie będziemy dyskutować, bo nie ma o czym… Miasto ruszyło do przodu????? Byłeś ostatnio u psychiatry????

Prawda jest taka, że tylko BSR ma fachowe kadry. Wlaźlak – ZEC na plusie, Adamski – MOSiR rozkwita, Habura – MZK na dużym plusie, Mackiewicz – miasto ruszyło do przodu z kopyta. BSR powinno wstawić jeszcze swoich do PCM i do ZWiK bo tam coraz gorzej.
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów 🙂

Artykuł niekompletny! Brak informacji gdzie pracuje małżonka seniora Górnego.

Panie Jach ale to żadna sensacja. Mafia z BSR przecież od lat obstawia stołki w całym mieście. Ciekawe jak nazwa się na zbliżające sie wybory? Znowu zmiana szyldu byle zostać przy korycie?

Dopisek o tym, kto jest czyim synem i gdzie pracuje pół rodziny wywoła burze. 😛

wpDiscuz