Strona główna Dzieje się Ferie zimowe z kuligiem atrakcji (HARMONOGRAM)

Ferie zimowe z kuligiem atrakcji (HARMONOGRAM)

0

W przyszłym tygodniu w województwie łódzkim rozpoczną się ferie zimowe. Jakie atrakcje czekają na dzieci mieszkające w Pabianicach?

Urząd miejski i starostwo przygotowały dla młodych pabianiczan oferty zajęć, które będą odbywały się w czasie ferii zimowych. Co czeka na najmłodszych mieszkańców miasta?

W szkołach z dziećmi pracować będą animatorzy sportu, z którymi dzieci zagrają w koszykówkę, piłkę nożną, tenisa stołowego czy badmintona. Będą również zajęcia ze strzelania z łuku. Grupy szkolne będą mogły również brać udział w bezpłatnych wyjściach na basen. Na Lewitynie będzie można wziąć udział w kuligu i pojeździć na łyżwach, o ile pozwoli na to pogoda.

MOK i MDK zaproponują wachlarz zajęć artystycznych wśród których znajdziemy zajęcia taneczne np. z hip hopu i jumpstyle. Będzie można również zatańczyć we własnym teledysku i nauczyć się grać na perkusji. Od poniedziałku wystartuje również kolejna edycja konkursu “Idolek”.

Atrakcje zapewnią również Miejska Biblioteka Publiczna i Muzeum Miasta Pabianic. W bibliotece będą odbywały się gry czytelnicze oraz zimowe seansy kinowe. Muzeum zaprosi zaś na wystawy zatytułowane “Ptasia zima” oraz “Witamy w Nanoświecie” (WIĘCEJ)

21 stycznia w godz. 14.00-18.00 starostwo powiatowe zaplanowało imprezę dla dzieci “Ferie z powiatem”. Organizatorzy zapewniają wiele atrakcji dla najmłodszych: dmuchany plac zabawa, malowanie twarzy, animacje, konkursy. Będzie tez ciepła zupa i słodki poczęstunek. “Ferie z powiatem” odbędą się w hali sportowej przy ul. św. Jana 30/36.

Poniżej pełna lista aktywności, które będą dostępne w Pabianicach w czasie ferii.

 

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz