Strona główna Styl życia Uroda i zdrowie Depilacja laserowa w salonie czy w domu?

Depilacja laserowa w salonie czy w domu?

1

Depilacja to podstawa dbania o higienę i ciało. Każda kobieta, która odsłania nogi, powinna poddać się depilacji czy to domowymi sposobami, czy profesjonalnemu zabiegowi, wykonywanemu w salonie. Niegdyś depilacja laserowa możliwa była jedynie w specjalistycznym gabinecie. Idąc z duchem czasu specjaliści skonstruowali lasery do depilacji, które stosowane mogą być w domowych warunkach. Niestety nie wszystko wygląda tak kolorowo, jakby się mogło wydawać. Który sposób depilacji warto wybrać? Depilacja laserowa w salonie czy w domu?

Depilacja laserowa w domu

Lasery, które przeznaczone są do usuwania owłosienia w domowych warunkach, to urządzenia bardzo niskiej jakości. Wiązki takich laserów do depilacji różnią się, przez co sam zabieg nie jest zbyt efektywny. Dodatkowo lasery do użytku domowego trafiają jedynie w wierzchnią warstwę włosów, więc nie są tak skuteczne, jakby się mogło wydawać. Włoski nie są zniszczone całkowicie. Spodziewać się więc możemy ponownego ich odrastania. Ponadto lasery do depilacji w domu to urządzenia, które dalekie są od tych używanych w profesjonalnych salonach. Można nawet podsumować, że noszą one jedynie nazwę laserów, ale niestety daleko im do doskonałości.

Depilacja laserowa w gabinecie

Gabinety depilacji posiadają profesjonalne lasery do depilacji, potwierdzone certyfikatami bezpieczeństwa. Aby z nich korzystać należy także posiadać odpowiednie kwalifikacje i umiejętności. Depilacja laserowa w salonie jest dużo bardziej skuteczna, niż ta odbywająca się w domowych warunkach. Wiązki lasera posiadają taką samą długość i trafiają prosto w macierz włosa. Zabieg jednak należy wykonać kilka razy, ze względu na to, że każdy włos posiada kilka cykli wzrostowych. Należy je wszystkie zniszczyć. Dopiero wtedy możemy mieć pewność, że żaden włosek ponownie nie odrośnie. Depilacja laserowa w gabinecie jest więc trwalsza i skuteczniejsza. Ponadto wykonana jest w sterylnych warunkach, zapewniających bezpieczeństwo podczas zabiegu.

Jeżeli oczekujesz trwałych efektów, odwiedź salon depilacji laserowej w Warszawie. Tutaj jest ona zdecydowanie skuteczniejsza, ze względu na certyfikowane urządzenia stosowane podczas zabiegu.

1
Dodaj komentarz

1600
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
1 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o

Ja przeczytał informacje o tym zabiegu tutaj: http://www.innaklinika.pl/depilacja-laserowa-light-sheer/ i zdecydowałabym się aby wykonali to za mnie profesjonaliści. Po takim zabiegu w salonie mogę mieć pewność, że będzie on dobrze wykonany i nie pojawią się później żadne komplikacje.