Strona główna Dzieje się Rozrywka Dalsze przygody Logana (KONKURS)

Dalsze przygody Logana (KONKURS)

0

Już od piątku w kinie Tomi będziemy mogli oglądać film “Logan: Wolverine”. Co tym razem przydarzy się jednemu z X-Menów? Mamy bilety dla naszych Czytelników.

Przenosimy się do niedalekiej przyszłości, gdzie spora część X-Menów odeszła, a reszta powoli staje się zaledwie wspomnieniem. Logan stopniowo zatraca swoje możliwości regeneracji ciała, a profesor Charles Xavier zmaga się z Alzheimerem.

W życiu starzejących się X-Menów pojawia się młoda Laura Kinney, klon i damski odpowiednik Wolverina. Popularny Rosomak będzie musiał zaryzykować wszystko, aby spróbować uratować ostatnią nadzieję na przetrwanie mutantów – grupę dzieci, którym udało się zbiec z laboratorium.

Obejrzyj zwiastun filmu “Logan: Wolverine”:

 

Do rozdania mamy 5 pojedynczych biletów na dowolny film w weekend w kinie Tomi. Jak je wygrać? Należy wysłać e-maila na adres: p.ciesla@epainfo.pl 
W temacie e-maila proszę wpisać: „Logan – Imię Nazwisko„, a w treści odpowiedź na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe ukaże się tutaj 16 marca (czwartek) około godz. 20.00. Bilety otrzyma 5 pierwszych osób, które wyślą poprawną odpowiedź na pytanie.

Pytanie konkursowe:
W którym roku po raz pierwszy światło dzienne ujrzała postać Wolverine? Podpowiemy, że miało to miejsce w komiksie.

Poprawna odpowiedź to 1974 rok.

Bilety otrzymują: Michał Dobroszek, Marta Chojna, Przemysław Pułanecki, Dominik Szymański oraz Karolina Pułanecka. Gratulujemy! Nagrodę można odebrać w kasie kina przed wybranym przez siebie seansem.

Repertuar kina Tomi

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz